Jump to content

side

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

side last won the day on January 21

side had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

About side

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Oriveti OH300
 • Sprzęt źródłowy
  Lotoo PAW S1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Shozy Neo BG lub Oriveti OH300. Te pierwsze już u mnie. Jutro będę drugie. W E1 było za dużo basu, poza tym wolę budowę a la CIEM.
 2. Po krótkiej przygodzie z K7XX i DT150 odpuściłem pełnowymiarowe, ale nie ze względów sonicznych, a użytkowych.
 3. Wszyscy mieliście rację Tak mi się chciało spróbować otwartych słuchawek, że trochę się łudziłem, że aż tak bardzo nie będzie słychać. A w nocy brzmi to jak włączone radyjko. Spróbuję jeszcze z DT150. A jak nie, to dokanałowe.
 4. Posłuchanie najlepsze, tylko z dokanałowymi nie takie proste Pełnowymiarowe zwrócę do sklepu, IEMY już nie. Czytam recenzję i myślę, że może to będzie Shozy Neo BG. W tej chwili mam Moondrop Kanas Pro i one za dużo mają basu lub już subbasu. W wielu utworach za bardzo wybija się stopa. Przez to brzmienie nie jest spójne. I mogłyby być bardziej muzykalne bez utraty swojej rozdzielczości.
 5. FX audio dac X6 to moja pierwsza Integra i pierwsza możliwość podpięcia i posłuchania po raz pierwszy otwartych słuchawek, więc chyba rozumiecie Na 90 procent skończy się na dokanałowych. Ale mam pytanie. Bardzo jestem ciekaw, które dokanałowe zbliżają się do założeń. Znacie takie IEMY?
 6. Nigdy nie miałem słuchawek otwartych, więc nakusiłem się (czyli sam siebie kusiłem i kuszeniu uległem) i kupiłem zaproponowane K7XX. Jestem ich bardzo ciekaw.
 7. Jeszcze raz dziękuję. Pozostaje temat słuchawek otwartych i żony w łóżku
 8. Bardzo dziękuję za pomoc. Naprawdę. Tylko dopytam jeszcze. X6 może być takim minimum z minimum do nich?
 9. Dziękuję za odpowiedź. Faktycznie, z k270 będzie bardzo trudno. Przeczytałem opinie o Listen i przewija się tam uwaga o braku wypełnienia i co najmniej dziwnym graniu tych słuchawek. Mam pytanie. Które z wymagań sprawia, że brakuje mi 7200 złotych na słuchawki? Pytam poważnie. Celuję, że może przestrzeń. W takim razie mogę, jeśli to ona, mogę z niej zrezygnować. Wydaję mi się, że reszta nie powinna być problem. Przecież to tylko strojenie. Chyba, że takie strojenie, którego szukam, jest drogie A może mało popularne w obecnych czasach? Stąd mały wybór?
 10. Drodzy forumowicze, szukam słuchawek pełnowymiarowych, zamkniętych (słuchanie w łóżku, przed zaśnięciem), których brzmienia jest: - naturalne (nie neutralne), - spójne, koherentne, jak dobry zespół, którego brzmienie współgra, a nie jest sumą instrumentarium, - przestrzenne, ale bez sztuczności w tym aspekcie, żadnych pogłosów, studni, takiego nienaturalnego reverbu, - ciepłe, dociążone, bo jak słyszę bzyczące gitary, to zastanawiam się po co gitarzyści kupują wzmacniacze lampowe, skoro potem brzmią jak na tranzystorze, - których brzmienie nie jest V-ką, analizą, neutr
 11. O M6 wiele się nie dowiesz, ponieważ jest kilka (chyba 4) egz.u polskich dystrybutorów.
 12. Właśnie bardzo mi brakuje Pana recenzji z porównaniem lg v30 do dapów. Czasami czytam, jaki to nie jest super sprzęt audio, który kosi wiele dapów w porównywalnej cenie.
 13. Mam już od Ciebie Aune, chyba się skuszę na wypróbowanie.
 14. Jestem po używaniu przez kilka godzin DFB i jak na początku użytkowo nie najgorzej, to potem miałem error usb fail i po słuchaniu. Więc już mi przeszedł dac przenośny. Teraz już wiem, że albo telefon, który mam, albo lepszy, albo Fiio M6 lub dx150. Wszystko kwestia pieniędzy. Oczywiście, mobilnie, bo do domu to pewnie jakaś integra.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...