Jump to content

Pitrek

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Pitrek

 • Rank
  Nowy
 1. Nie do mnie było pytanie ale osobiście uważam ze ATH-SR50BT są dużo wygodniejsze od ATH-M50xBT. ATH-M50xBT mają gorszej jakości pady ale można bez problemu wymienić i bardziej uciskają do głowy. Dźwięk to już kwestia gustu mi bardziej pasuje neutralne brzmienie ATH-SR50BT.
 2. Teraz tylko pytanie jakie by pasowały nauszniki do tych słuchawek i gdzie można je ewentualnie kupić? EDIT: Bo nie wiem czy polski dystrybutor byłby w stanie dostarczyć nauszniki na zamówienie.
 3. Według tego artykułu można, ale gdzie kupić zamienniki? https://blog.audio-technica.com/audio-solutions-question-of-the-week-how-do-i-change-the-earpads-on-the-ath-sr50bt-headphones/
 4. Beats to nawet po głowie mi nie chodziły bo szukam czegoś do audiobooków i najwyżej do Hardstyle ewentualnie muzyki klasycznej. A jakbym podniósł budżet do 500 zł to znalazło by się coś ciekawszego?
 5. Witam! Poszukuję zamkniętych słuchawek nausznych (lub wokółusznych) do słuchania audiobooków. Słuchawki mają być przenośne. Docelowym źródłem dźwięku będzie Iphone 6. Zależy mi przede wszystkim na jakosci wykonania sprzętu. Budżet jaki jestem w stanie przeznaczyć na słuchawki to około 300 zł, jak będzie warto to może dołożę 50 zł. Z góry dziękuję za pomoc.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...