Jump to content

Steven150

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Steven150

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry, przepraszam za tę nieobecność lecz wynikała ona z wyjazdu na wakacje. Przechodząc do rzeczy. Pożyczyłem od kolegi wzmacniacz Sony F570ES, połączyłem go z gramofonem Unitry na wkładce MF-105 i całość gra bez szału. Jest za dużo wysokich tonów, a za mało niskich, nie wiem czy wynika to z samego wzmacniacza ale nie podoba mi się to brzmienie, mimo iż audiofilem nie jestem. Aktualnie czekam na zewnętrzną kartę dźwiękową, aby podpiąć telefon i sprawdzić czy to może nie wina gramofonu.
 2. Witam, jestem posiadaczem wyżej wymienionych kolumn i poszukuje pod nie wzmacniacza z drugiej ręki. Przyznam, że nie mam pojęcia co by z nimi dobrze zagrało, więc przyjmuje każdą propozycje. Głośniki ustawione są w pomieszczeniu o pow. 20metrów kwadratowych.
 3. Witam Forumowiczów! Postanowiłem zmienić swoje dwuletnie Panasonic RP-HJE125, klejone dwa razy na coś innego gdyż te mnie strasznie męczą. Wydaje mi się, że jest to spora wina Silikonowych tipsów gdyż po włożeniu czuje bardzo niemiłe uczucie oraz na pewno ich wieku. Słucham wszystkiego co wpada w ucho, oprócz muzyki typowo rozrywkowej (discopolo, hardstyle, ogólnie klubowa) Zaczynając od starszych kawałków kończąc na aktualnych listach radiowych. Zależy mi aby miały one dynamiczny, punktowy bass oraz aby w zestawie posiadały pianki. Etui jest zbędne. Żródłem dźwięku jest Lumia 930 . Mają one służyć podczas drogi komunikacją czy w drodze do sklepu. Zainteresowały mnie: Brainwavz Delta oraz Snab Overtone EP-101M choć tych nie jestem do końca pewien. Myślałem także o Brainwavz M1 lecz ich cena sięga 160zł. Uważacie, że delty spełnią moje wymagania czy może macie jakieś inne propozycję?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...