Jump to content

Lord Rayden

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Lord Rayden last won the day on April 21 2019

Lord Rayden had the most liked content!

Community Reputation

79 Good

About Lord Rayden

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. inkBook Prime HD - 449 zł z kodem "swiatczytnikow" na stronie inkbook.pl . Sam używam PW3 i Kindle Touch 7. Oba działają dość dobrze.
 2. I ja się staram. Pracować, reszta czasu w domu i nie zwariować !
 3. Pozdrawiam Jakuba i innych AudioFanatyków ! Życzę dużo zdrowia i....ZDROWIA !.
 4. Shanling ME500 Platinum Edition
 5. Meety takie są ogólnie "niebezpieczne" - można dostać oczopląsu od ilości pięknego sprzętu. A nie żartując - w wielu sprawach można się pohamować, bo po odsłuchu okazuje się,że sprzęt , który nas zachwycał w opisach, dla naszych uszu jest OK ale nie jest to żadne WOW ! Czyli walor edukacyjny i ochrona przed wydatkami. Jasne, że nie wszystko się złapie w tych kilka godzin, ale ogólny charakter sprzętu da się odczuć.
 6. A jak muzycznie wypadają M6 i te droższe Fiio w porównaniu z Kałachami ? Warto posłuchać M6 dla porównania z AK300 ? Przyznam,że przy AK300 oprócz fajnego dźwięku, który lubię, trzyma mnie mocny AMP AK380. Czy M6 jest równie mocny jak taka para ? Bo na pewno ma więcej mozliwości w streamingu czy obsłudze.
 7. Tam trzeba zaznaczyć odbiór kuponu 23 euro. jest pod zdjęciem. Wtedy na Ciebie konkretnie przypada 1 kupon. Doliczany przy płatności. Payez en 4 fois dès 75 € d’achats Voir détails et conditions Message promotionnel 50% de réduction. 1 promotion Livraison GRATUITE (0,01€ pour les livres) en point retrait. Détails Neufs (2) à partir de 45,99 € + Livraison GRATUITE
 8. https://www.amazon.fr/BOMAKER-Ecouteur-Bluetooth-Oreillette-Qualcomm/dp/B07V6K5HKS/ref=sr_1_2?__mk_fr_FR=ÅMÅŽÕÑ&keywords=TWS+boomaker&qid=1578922854&sr=8-2 Za około 115 zł (promocja z Amazon.fr)
 9. TWS Boomaker z Amazon.fr. W ich promocji wychodzi jakieś 115 zł Z Revolutem albo kartą walutową. Jest aptX https://www.scarbir.com/guide/best-sounding-wireless-earphones-50-dollar?rq=Bomaker
 10. Tylko,że dla niektórych (Ja,,,) FH 7 do ucha nie wchodzą a FA7 tak)
 11. Zakupiłem ME500 na właśność. Zauważyłem,.że te dobre doki nie mają takiego "hajpu" (mam na myśli pozytywne zachęty a nie reklamę w celu sprzedaży) na forach, jak inne modele (dla mnie o wiele bardziej niewygodne, przepakowane armaturami). ME500 to chyba odpowiednik Fiio F9 pro. Jednak moim zdaniem są od PRO "łatwiejsze" - W Dziewiątkach wolałem pianki nieco gaszące górę, tu mogę bawić się tipsami i nie szukać ratunku w piankach.
 12. Są jakieś wieści o następcach doków Aune E1 ?
 13. https://allegro.pl/oferta/akg-gabka-palaka-akg-do-k545-k845-7132020466 A gąbka z tej aukcji ?
 14. Nawiązując do K550 (II) - czy jest możliwość wymiany skórki z pałąka ? Moja zaczyna.się łuszczyć. Pady można na Allegro kupić. A co z tym podbiciem pałąka ?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...