Jump to content

Lord Rayden

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Lord Rayden last won the day on April 21

Lord Rayden had the most liked content!

Community Reputation

51 Good

About Lord Rayden

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lord Rayden

  Fiio FA1

  Stąd porównanie do Nieuporta.
 2. Zawsze słyszałem opinie że Westone to ciemnota i miśkowość. A tu taka opinia pozytywna.
 3. Lord Rayden

  Fiio FA1

  Porównując do myśliwców z I Wojny Światowej to FH1 to takie SE-5a (konie robocze RFC), FA1 to Nieuporty. E1 to Sopwith Camel , MEE P2 to SPAD VII, MEE P1 to SPAD XIII.
 4. Wydaje mi się że 7 są jednak wygodniejsze od 5. Dłuższa tulejka też niezła choć gruba. Słuchając czasem musiałem przyciskać słuchawkę lewą do ucha jak Cugowski na starym teledysku.
 5. Dla AudioFanatyków cena 350 zł !
 6. Lord Rayden

  Fiio FH7

  Przeklejam moje wrażenia o nowości od Fiio (z forum formatu stratnego) "Niestety lewe ucho odmawia współpracy. O ile prawe daje radę to słuchawka lewa nawet na słynnych SpinFitach wysuwa się. Zestaw jest bogaty. Zacnie wyglądające ale duże kopułki, miękki kabel w srebrnym kolorze, piękne etui skórzane plus typowe etui Fiio. Zestaw filtrów i bogaty zestaw tipsów. Choć jak na stokową cenę mógłby być większy. Są tipsy typowe dla Fiio : bas i vocal , są spinfity, 2 pary pianek m oraz - biflange m. No i tu szkoda że M a nie pełny zestaw S M L jak w RHA T20. Bo jedynie biflangi i pianki trzymają mi lewą kopułkę w uchu. Zastanawiam się jak by wyglądała współpraca z tipsami customowymi ((muszę w końcu je zrobić...). Nówki z pudełka prezentują dżwięk (uwaga, mój seal nie jest za dobry) "duży" i raczej jasny. Nie stłumiony ale swobodny i mocny. Dość szczegółowy i lekko ostry. Góra jednak nie zajeżdża Teslą, jest łagodniejsza. Basy w Mandarynkowym Rubyconie mocne i przyjemnie mruczące bez rozlewania się. Takie jak oczekujesz od "sequences" ;). Dżwięk jest naturalny choć na razie (bez wygrzania) jednak trochę ostry. Kabel jest fajny w "obsłudze". Ech żeby RHA T20 miały takowy. A nie tą gumę... [Muzyka - klasyczna elektronika i ambient-downtempo]"
 7. Lord Rayden

  Fiio FA1

  @bachankas - sprzedałeś nasze przebojowe E1 i przerzuciłeś się na armatury ? Masz jakieś porównanie FA1 do FH1 lub MEE P1/P2 ? Tekst o wygodzie zachęca.
 8. Chodzi mi o AH-GC30 i kolejne https://www.denon.pl/pl/product/portableaudio/onearheadphone/ahgc30
 9. @elsonadi zostawiłeś sobie złote czy czarne 900tki ? Plus pytanie do wszystkich - nie razi Was "plastikowość" słuchawek BT Sony ? Czy ktoś słuchał już nowych Denonów Wireless ? Są zdaje się 3 odmiany.
 10. U mnie : - Chicago PD - 911 - The Rookie - Zaprzysiężeni - Seal Team - Punisher - Burżuj (Mazhor) rosyjski kryminalny starsze : - ST DS9 - ST Enterprise i Voyager - Rookie Blue - ER (Ostry dyżur) - Strafbat (rosyjski wojenny)
 11. @Juniores Lubię Oppo na kabelkach z miedzi Perula na AK300/380 AMP (zwykły i balans) i LG V30. Dla mnie to dobre słuchawki. Może nie są uniwersalne czyli nie dla każdego. Na forum MP3store była o nich burzliwa dyskusja. Często zalecano do nich srebrne kable. Niestety ekoskóra w nich ma po jakimś czasie tendencję do łuszczenia się. Pady można wymienić - koszt 100 zł, są już także na Aliexpress. Niestety pałąk to gorsza sprawa. Na serwisie zaśpiewali 950 zł z wysyłką do Niemiec. . W podobny sposób szlag trafia pałąk PM-2. Na Aliex są takie opaski na pałąk z włóczki - w domu spoko. Na ulicy tak sobie. W zasadzie mam obecnie problem - słuchawki nauszne na ulicę. Jak nie ma PM3 to brak mi pomysłów. Mam BD Aventho Wireless ale to inne granie lekko w stylu Tesli. Lubię je ale czasem chciałbym coś wokółusznego, też ładnego. I grającego cieplej.
 12. Sprzedam słuchawki nauszne Jays A-Seven Wireless (następcy uJays). Nowe, na gwarancji (jest paragon), pełny komplet (salon Denona). Słuchawki z aptX, lekkie, dobrze trzymają się głowy. Kolor : grey (ciemnoszare). Wygrzewane kilka godzin. W tej klasie dżwiękowo zaskakująco dobre. Cena : 399 zł (z wysyłką)
 13. Lord Rayden

  Ambient

  Pytanie porządkowe dla znawców - czy takie grupy czy soliści jak Carbon Based Lifeforms, Aes Dana, Astropilot, Mystic Crock to "ambient/downtempo" czy psybient, psychill ? Ktoś się w tym orientuje ?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...