Jump to content

Dave0331

Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dave0331

  1. Czyli rozumiejąc Pana odpowiedź, co nie weźmiesz i tak będzie dobrze i zagra lepiej niż integra, ale ja bym wziął M2 Zastanawiam się pomiędzy : Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, SMSL M2. Wybór jest bardzo trudny, bo opierany tylko na opiniach innych osób, jednak mam nadzieję, że cokolwiek nie wybiorę z rezultatu i tak będę zadowolony i oba z tych układów zgrają się z moimi słuchawkami. @Edit Kupiłem Audiotrak Prodigy Cube BE ze względu na większą liczbę wyjść (przełączanie się pomiędzy słuchawkami a głośnikami - super sprawa) oraz czytałem również opinie na
  2. Czyli, po Pana wypowiedzi skłaniam się ku M2. Mam jeszcze pytanie jak odnośnie niego mają się (również z polecanych przez Pana kart dźwiękowych): FiiO E10K Olympus 2 ~350 zł Audiotrak Prodigy Cube Black Edition ? ~330zł Patrząc na cenę te 2 urządzenia również mieszczą się w zakładanym przeze mnie budżecie, tylko nie wiem jak by się zgrały ze słuchawkami i czy warto do nich dopłacać.
  3. Ok, dziękuję bardzo za odpowiedź. W takim razie kupię kartę dźwiękową. Mam tylko pytanie jaka jest różnica pomiędzy tymi kartami, oprócz podłączenia naturalnie I z racji tego, że wyżej wymienioną płytę główną będę oddawał (bardzo niestabilna po podkręceniu CPU i chyba dałem się trochę nabrać z tym "Purity Sound 3"), to mogę zwiększyć budżet do 350 zł, chociaż nie wiem czy coś to wnosi.
  4. Witam, Jestem nowy na forum także na początku witam wszystkich Ostatnio, by umilić sobie radość płynącą z gier/filmów/muzyki, zacząłem szukać nieco lepszego dźwięku. W końcu wiadomo, życie jest za krótkie na to by się męczyć ze słabej jakości dźwiękiem Za sprawą blogu audiofanatyk kupiłem dosyć okazyjnie słuchawki AKG K240 Studio, które zastąpiły moje Superluxy HD681. I teraz moje pytanie, posiadam płytę główną ASRock K4 z170 na której jest układ audio, według danych na stronie producenta: Realtek ALC1150 Audio Codec, Supports Purity Sound™ 3 : Nichicon F

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...