Jump to content

Tux

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Tux last won the day on March 7 2020

Tux had the most liked content!

Community Reputation

99 Good

About Tux

 • Rank
  Początkujący

Posiadany sprzęt

 • Słuchawki
  Sennheiser HD 600, Sennheiser Momentum 2 AEG, Beyerdynamic T70p
 • Sprzęt źródłowy
  Aune S16
 • Odtwarzacze (DAPy)
  Fiio X5 III

Recent Profile Visitors

4,222 profile views
 1. Jeśli dobrze rozumiem reckę, to kolejny model od Sennheisera, który z jednej strony jest przyjemny w odsłuchu a z drugiej kapryśny pod kątem źródła.A jak jest z reakcją na korektor graficzny? Sennheiserowe słuchawki czasem błagają, żeby pobawić się suwakami.
 2. @KiiT Zdecydowanie więcej. Czasem się to docenia dopiero po jakimś czasie.
 3. Trochę nowego materiału od Penatonix. Przy okazji pojawiły się nowe daty koncertów w Europie. Co prawda dopiero na maj, ale tym razem nie czekałem aż bilety znikną
 4. @daviox Na pocieszenie powiem, że znam ten ból . W zeszłym roku przypomniało mi się, że miałem kiedyś "klekszące" pióro i zachorowałem na pióro. W tym roku się doczekałem nowego Parkera. Szum pióra przesuwanego po papierze w szkicowniku jest piękny . Na papierze o gramaturze 140 g to wygląda dużo lepiej, niż w normalnym zeszycie. Warto było. @bakus1233 Nad stylem pisma zawsze można pracować, ale to wymaga czasu i chęci. Ja też mam niezbyt ładny styl pisma. Od kilku miesięcy codziennie robię notatki i widać postęp, chociaż dopiero od niedawna bardziej skupiam się na stylu pisma. W
 5. Też tak myślałem kiedy nie dostałem w ręce papieru o większej gramaturze . Ale jak pisze się rzadko albo nie przykłada się wagi do wagi papieru, to nie ma sensu wydawać 30 zł na zeszyt. A ile kleksów do tego... Człowiek starał się pisać ładnie, ale z tymi kleksami nie szło. Nie dziwne, że potem ludzie zrażają się do piór. Tymczasem mogę machać parkerowskim Sonnetem i nic
 6. Łudzę się, że nie tylko ja na tym forum uważam, że pisanie piórem i dbanie o pismo wiążą się z estymą. Niniejszym zapytuję o preferencje i doświadczenia związane z przyrządami do pisania. Jeśli pióra, to jakiego producenta i jaki atrament. To jest ciekawe, że pióra wieczne wydają się być droższe i sprawiać więcej problemów, to przy okazji sprawiają też więcej radości. Atrament, napełnianie, styl pisania, papier... właśnie. O ile tych pierwszych można się nauczyć, to o normalny zeszyt z gramaturą rzędu 100g/m2 (i więcej) trochę ciężej.
 7. @LoCzekk Dokładnie tak jak napisali wyżej @Waifu i @Jakub Łopatko. Ale nie dziwię się skojarzeniu. Jednym z pierwszych skojarzeń jakie przychodzą mi na myśl w związku z zakupem etów był Waifu ?
 8. Kto jest zainteresowany spotkaniem, które nie jest związane z żadną firmą? Do tego zmierza moje pytanie.
 9. Myślałem bardziej o tym, żeby same w sobie słuchawki nie były przyczyną spotkania. I wcale nie trzeba czekać kolejnych miesięcy .
 10. Dobry wieczór! Żeby nie samymi słuchawkami żyć: kto byłby chętny spotkać się w Warszawie w tym roku? Chętnych proszę o propozycje terminów i miejsca. Ankietę na razie nie załączam, bo niełatwa by była .
 11. Emocje! Bez logiki czy bez emocji bylibyśmy zgubieni dawno temu, ale to właśnie emocje nami "sterują". Chodzimy do pracy, bo chcemy mieć dobrze: słuchawki, kolumienki, prostytutki i koks. Emocje dostarczają nam celów (marzeń), a logika pozwala wybrać mądrze.
 12. Gdybyśmy wybierali metodologię poznawania, to co byście wybrali? Podejście logiczne dopuszcza głównie doświadczenia i nie ma miejsca na domysły. Podejście emocjonalne pozwala na improwizację i posługiwanie się intuicją.
 13. Tux

  Pokaż Pulpit

  @daviox Masz brudny monitor, słońca nie widać .

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...