Jump to content

Tomasz92

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tomasz92

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, na rynku pojawił się nowy i być może interesujący model słuchawek - Beyerdynamic DT1990 pro. Konstrukcja analogiczne do T90. Czy ktoś miał może możliwość ich słuchać i mógłby się podzielić wrażeniami ? Czym się różni jakość emitowanego przez nie dźwięku od Beyerdynamic T90 ? Pozdrawiam
 2. Witam, nie jestem zaawansowany w tematyce słuchawkowej ale obecnie słucham na AKG K702 oraz Philips Fidelio X2 i radzę wziąć pod uwagę te modele. Kwestia jakiej muzyki Pan słucha i co preferuje.
 3. Witam ponownie, proponuje jeszcze sprawdzić AKG N60NC, ostatnio przypadkowo się natknąłem na takowy model w Saturnie. Odradzam zakup "w ciemno", ale są raczej łatwo dostępne a grają chyba lepiej niż wyglądają.
 4. Witam, rynek mobilnych dac/amp się trochę rozrasta. Czy ktoś może miał możliwość bezpośredniego porównania ww. dac/amp ? W kategoriach audio patrząc, który sprzęt wypada lepiej, czy różnice są wyraźne? Zastanawiam się czy dźwiękowo przerastają poziom np. ibasso dx80 czy 90? Przewertowałem już internet i napotkałem się na kilka ciekawych recenzji, ale może ktoś z Państwa jest w stanie wskazać różnice w brzmieniu tych dac/amp. Pozdrawiam.
 5. Jeśli chodzi o kwestię Philips Fidelio X2, to mogę je szczerze polecić. Z tym jednak że mój egzemplarz ma wadę, a mianowicie na metalowych elementach które trzymają "muszle" słuchawek ściera się farba, mimo że eksploatowane są w domowych warunkach od czerwca bieżącego roku, informuje również ze pady czasami farbują (przynajmniej jako nowe to robiły). Nie wiem czy to przypadłość mojego egzemplarza czy też powszechnie występująca cecha tego modelu.
 6. Witam. Proponuję również zastanowić się nad philips fidelio x2.
 7. Witam, a co ze sprzętu stacjonarnego można polecić? Jakiś AMP (może być bez dac) w cenie około 1000zł za używany? Zależy mi na dobrej scenie, separacji, pozycjonowaniu i jasnym brzmieniu. I oczywiście detaliczności.
 8. Rozumiem, Dziękuje za odpowiedz. Recenzje już czytałem, obecnie posiadam Aune B1 i zastanawiam się nad wyższą półką.
 9. Witam, oceniając jedynie walory dźwiękowe przedstawionych wzmacniaczy, który oferuje większe możliwości? Czy ktoś może miał okazje ich porównania? Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.
 10. Rozumiem, dziękuję za informację. To już pomaga . Szukam czegoś do lekko mobilnego zastosowania, a zarazem nie łupiącego basem , z tego powodu takie komplikację.
 11. Tomasz92

  Koss PRO4S

  Witam, czy ktoś z Państwa miał może okazje słuchać ww. słuchawek? Czy mógłby wyrazić swoją opinie na ich temat, ewentualnie czy grają na jakościowo podobnym poziomie co Brainwavz HM5? Jakie są różnicę? Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.
 12. Witam, pozwólcie że włączę się w dyskusje. Czy mógłby Pan scharakteryzować ich brzmienie, zastanawiam się nad ich zakupem, za w miarę okazyjną cenę. Szukam czegoś ściśle przenośnego, (do słuchania w pociągu, czy autobusie na dłuższych trasach) czy ma Pani może porównanie do JBL S300? Problem w tym że nie jestem basolubem, a słuchawki przenośne często grają bardzo ciepło. Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.
 13. Wertując czeluści internetu, zainteresowały mnie też Hifiman He400i , może je nabyć w porównywalnej cenie do Beyerdynamic T90, czy miał Pan może możliwość ich słuchać? I mógłby wypowiedzieć się w temacie ich podobieństw i różnic? Które z w/w powinny się lepiej sprawdzić w muzyce filmowej, akustycznej?
 14. Odnośnie HM 5 to na audifanatyku czytałem że tak samo grają Reloop SHP-1, obecnie są 200 zł tańcze od Brainwavz
 15. Lepsze od mojego obecnego toru ? Wiem że to trochę jak wróżenie

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...