Jump to content

all999

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

all999 last won the day on March 21 2017

all999 had the most liked content!

Community Reputation

37 Good

About all999

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 01/24/1981

Recent Profile Visitors

9,470 profile views
 1. Jakiś czas temu słuchawki dobiły do setki, ale wygląda na to, że najważniejsze zmiany miały za sobą już po 40h. Wróciłem też do stokowych tipsów z szerokim wylotem, zagrały mi z nimi jednak najlepiej. Czyli ogólnie pozostają wrażenia z mojego poprzedniego postu. Bardzo udane wejście w Aune w iemy, tym bardziej, że nie poszli po najmniejszej linii oporu i zamiast zrobić rozrywkowo brzmiące doki dla młodzieży (V), udało im się stworzyć produkt grający dojrzale, naturalnie, angażująco, ale niepozbawiony funu. Trzymam kciuki i czekam na ich kolejne produkty.
 2. Ano są newsy Słuchawki są u mnie od kilku dni i do tej pory głównie się wygrzewały. Choć już prosto z pudełka robią wrażenie. Przestrzenne, z solidną podstawą basową, bardzo dobrymi wokalami i naturalną, dobrze rozciągniętą górą. Całość brzmi spójnie i tak jak lubię - czysto, rozdzielczo, szeroko, ale bez jakichkolwiek ostrości. Wygrzewanie zdecydowanie im służy, bas jest lżejszy, góra nieco też się uspokaja, ale i nabiera więcej powietrza. Scena też się układa, pojawia się głębia, której podczas pierwszego odsłuchu właściwie nie odnotowałem. Na razie mają na liczniku jakieś 40h, d
 3. all999

  Powitania!

  Chłopie, uciekaj póki możesz. Ucieeeeeekaaaaaaj!
 4. all999

  Fanklub Apple

  Po pierwsze nijak to się ma do tego co napisałem Po drugie, rzadko mam jeden model dłużej niż okres gwarancji. Tak, jestem gadzeciarzem.
 5. all999

  Fanklub Apple

  iPhone'y są świetnie wykonane, ale bez przesady. Nie mówię już nawet o topowych Samsungach, ale masz Huawei, Sony i kilka innych. Absolutny top. Jesteś, ale jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy. Stąd między innymi kłopoty z Twoimi wątkami na innym forum. Ale ja też nim kiedyś byłem. Fanboje chcą zbawiać świat, jedni mniej, drudzy bardziej. Apple ma najlepszych żołnierzy, pod tym względem Stefan był geniuszem. Miałem jakoś trzyletni okres jabłkowy, macbooki, iMac, iPady I iPhone. Od 3GS do 5 chyba. Była bajka, parę tysi w aplikacjach. Powiem Ci krótko jak skończyła się moja przygo
 6. Witam kolegów !

  1. Show previous comments  2 more
  2. manu

   manu

   Mogę pisać z feed'ów innych, ale swojego feeda nie widzę... Ty go widzisz?

  3. EvilKillaruna

   EvilKillaruna

   http://i.imgur.com/62AwjyL.jpg

   http://i.imgur.com/Vv4OkQA.jpg

   zaś w Twoim profilu wygląda to tak:

   http://i.imgur.com/QHykv66.jpg

   Jeśli nie możesz pisać statusów, sprawdź czy masz taką opcję aktywną w swoim profilu. Na Twoim bannerze w profilu z prawej strony Edit profile i przy dacie urodzenia taki mały przełącznik "Enable status updates", który powinien być włączony. Mam nadzieję że @all999 nie będzie zły za zrobienie mu w profilu tutoriala :).

  4. manu

   manu

   Działa, of course ;)

 7. Nowego 2+ nie kupisz poniżej 450 pln, ale zdecydowanie warto. Jeśli będziesz szukał na allegro, OLX, proś o zdjęcie tylnego panelu z gniazdami, na rynku jest pełno podróbek, oryginalny 2+ NIE MA gniazda na karty pamięci. Ewentualnie szukaj 2 bez plusa, może jeszcze gdzieś znajdziesz. Jeśli chcesz duży i dobrej jakości bas i bardzo dobrą baterię, niżej bym nie szukał.
 8. Pudełko nie ma folii, ale powinno chyba mieć plombę. Jeśli kupiłeś przez internet to masz prawo je zwrócić.
 9. A próbowałeś czegoś wokółusznego? http://www.ceneo.pl/40092985#share-and
 10. all999

  Koss PRO4S

  Słuchałem ich w salonie audio, ale nie zrobiły na mnie najlepszego wrażenia. Nie pamiętam już w tej chwili szczegółów, ale z salonu wyszedłem z Yamaha HPH-MT220. Jeśli to może jakoś pomóc.
 11. Bierz AKG, osłuchaj się i ewentualnie w przyszłości pomyślisz o zmianie źródła. Nie są specjalnie wymagające, a zagrają dobrze już z Twojego iPhona. Są uniwersalne, jeśli chodzi o gatunki muzyczne, a w grach sprawdzą się bardzo dobrze.
 12. 10$, miesiąc czekania i brak gwarancji vs 69 pln na miejscu i z gwarancją. Gdzie tu przegięcie?
 13. Spróbuj posłuchać gdzieś ATH-R70X. http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-r70x/

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...