Jump to content

Axiks

Użytkownik
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Axiks

  1. Odosluchałem ATH-ANC900BT i muszę przyznać, że po BT mnie nie zachwyciły. Po kablu odczucia znaczenie lepsze. Niestety nie udało mi się stacjonarnie odsłuchać nowych m50xBT2. Czy znacznie różnią się od ANC900BT? Zacząłem brać pod uwagę DSR7BT czy warto wziąć je pod uwagę?
  2. Teraz mam dopiero zagadkę. Chyba będę musiał spróbować gdzieś odsłuchać, bo defacto to nie miałem nigdy porównania do tych SV2, które kupiłem w ciemno kiedyś. Ewentualnie moze SV2 zostawić do odsłuchu stacjonarnego, a kupić jakieś dokanałowe do użytku na siłowni itp., bo obecnie AM61, które w sumie dostałem, a zadowolony nie jestem z tego co oferują.
  3. Cześć wszystkim. Planuje wymianę swoich starych słuchawek stąd też chciałbym się poradzić. Obecnie korzystam ze słuchawek Somic V2 ale denerwuje mnie brak izolacji. Ze wszystkiego co udało mi się na forum przeczytać (recenzje, dyskusje) początkowo wybór padł na M50xBT, jednak im dalej się zacząłem zagłębiać doszły mi kolejne dwie opcje: -SR50BT - co prawda bardziej budżetowo ale dużo osób je chwali/poleca. -ANC900BT - tutaj do mnie przemawia ANC, które sam nie jestem pewny czy aż tak potrzebuję. Słucham głównie muzyki popowej/elektronicznej. Zarówno pod komputerem gdzie mam kartę AIM SC808 jak i pod telefonem w domu lub na siłowni. Jakby tego było mało widzę, że dostępne w przedsprzedaży są M50xBT2 - może w ich stronę warto pójść naciagając budżet do 1000zł?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...