Jump to content

pneumon

Użytkownik
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pneumon

  1. Reinstalowałem już kilka razy i u mnie niestety wygląda to tak: 1. RCA - zawsze 2. słuchawki - zawsze (po twardym restarcie) wyłączyć można tylko wzmacniacz słuchawkowy przełącznikiem w panelu Tempoteca. Za to ustawienia EQ normalnie trzyma Próbowałem sprawę rozwiązać przez autostart panela karty i zwinięciem go do traya jakimś zewnętrznym programem. Wtedy, owszem, wyłącza wyjście słuchawkowe, ale nie ładuje profilu EQ. Czy odpowiednia modyfikacja pliku CPL coś pomoże?
  2. Co ciekawe. Przy przestawieniu output select w zakładce "niestandardowe" we właściwościach "głośnik tempotec" z 0x00000000 na 0x00000001 mikroprzełącznik wyłącza wyjście słuchawkowe. Gdyby tak dało się to ustawić na sztywno w rejestrze. Pomoże ktoś? Dzięki.
  3. Witam. Od czasu reinstalacji windowsa pojawił się problem z ustawieniami wyjść karty. Mam podłączone głośniki do wyjść RCA i słuchawki do wyjścia słuchawkowego. Panel sterowania pozwala na włączanie/wyłączanie wyjścia słuchawkowego (analog) bo przez wyjście RCA i tak zawsze leci sygnał. Teraz mimo ustawienia wyjścia tylko na głośniki i wyłączeniu komputera ustawienie to nie "zapisuje się" i tak po włączeniu sygnał jest na obu wyjściach. Dopiero po uruchomieniu panelu sterowania karty mikroprzełącznik przełącza się tylko na głośniki. Wcześniej wszysto było ok, znaczy po wył/wł komputera ustawienia były jak w panelu. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...