Jump to content

maxwsc

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About maxwsc

 • Rank
  Nowy
 1. W takim razie jakiego amp/dac powinienem szukać? Rozglądałem się i w oko mi wpadł Schiit Stack, ale w europejskiej dystrybucji na razie wyprzedany więc nie mam co na to liczyć.
 2. Cześć wam. Postaram się o jak najbardziej czytelne i klarowne opisanie tego, czego szukam, bo sam po sobie stwierdziłem, że sam nie wiem tak na prawdę czego chce. Nie mam zbyt szerokiej wiedzy na temat audio tak, żeby obracać numerkami i samemu poszukać czegoś, co będzie mi odpowiadało, chce się zdać na opinię ekspertów. Moje przemyślenia i odczucia na 100% będą odbiegać od standardów i innych opinii użytkowników słuchawek, jestem wyjątkowym ananasem i proszę brać post z przymrużeniem oka i się nie wściekać. Ogólnie to przypadły mi do gustu najbardziej słuchawki, które są be

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...