Jump to content

PigNatovsky

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

PigNatovsky's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Ano właśnie - właśnie z powodu wytrzymałości się wstrzymałem. Poczekam do złagodzenia obostrzeń i wybiorę się do jakiegoś salonu audio i posłucham, co tam producenci mają w zanadrzu. A NightOwl miałem na liście i to bardzo wysoko - ale jednak nie mieszczą się w budżecie. Pożyjemy, zobaczymy.
 2. Sprzedałem otwarte. I brzmieniowo takie preferuje. Ale czasami chciałbym ograniczyć hałas generowany na zewnątrz, żeby nie przeszkadzać innym. I nie uparłem się - po prostu zapytałem o opinię. Mam też inne zestawy na oku, ale nie o tym jest temat. Nie chodzi o podobanie, tylko wytrzymałość, Użytkownicy raportowali problemy z pałąkiem.
 3. Dziękuję wszystkim, którzy zabrali głos w dyskusji - aczkolwiek po raz kolejny nie mogę wyjść z podziwu, jak można toczyć dyskusję w więcej niż 10 postach i ani razu nie udzielić nawet cienia odpowiedzi na prośbę z pierwszego posta. Prosiłem o opinie o słuchawkach z tytułu. Nikt z komentujących nawet ich nie widział na żywo. Ale już pojawia się flame war - po co Ci gruszki, jedz jabłka. Jabłka są lepsze. Życzę wszystkim miłego dnia i uśmiechu na twarzy, ale nie będę słuchał setki porad nie mających nic wspólnego z zadanym pytaniem.
 4. To prawda, nie chcę przekraczać budżetu - założyłem 1k jako sufit i tego się trzymam. Generalnie, pomimo pewnej "poduszkowatości" brzmienia DT 990 PRO, bardzo je sobie ceniłem. Słucham bardzo dużo jazzu, funka, r&b, czasami sięgam po jakiegoś rocka. Nie lubię buły, ale przesadnie analityczne słuchawki są moim zdaniem zbyt męczące na długie sesje w czasie pracy. W układzie zamkniętym bardziej interesuje mnie niehałasowanie na zewnątrz, niż poważne odcinanie się od świata zewnętrznego - raczej nie bywa wokól mnie szczególnie głośno. Ale słuchając muzyki czasami przeszkadzam innym. HiFiMan Edition S to nie są słuchawki planarne, tylko zwykłe dynamiki z 50mm przetwornikiem.
 5. Wybrałem je, ponieważ jeżeli zmuszą mnie do tego warunki, będę mógł zamknąć konstrukcję. Ale pewnie w większości przypadków używałbym ich jako słuchawek otwartych. //EDIT// Martwią mnie liczne doniesienia o pęknięciach pałąka i trzaskających zawiasach. Po Beyernach mógł przejechać czołg
 6. Witam szanowną Audio Brać! Przez przeszło dwa lata korzystałem z Beyerdynamiców DT 990 PRO i byłem bardzo szczęśliwy. Zacząłem jednak potrzebować słuchawek zamkniętych - pracuję z domu i czasami mojej rodzinie przeszkadzał hałas ze słuchawek, a te musiały nieźle się naprawcować, żeby zagłuszyć domowe dźwięki. W związku z tym zacząłem poszukiwania czegoś nowego. Jak do tej pory żadne słuchawki zamknięte w budżcie do 1000zł mnie nie zachwyciły - ewidentnie skręcam w kierunku układów otwartych. Na razie przyjemnie zaskoczyły mnie Senheisery HD 300 PRO, ale są stanowczo zbyt płaskie do długich sesji w pracy. Potrafią zmęczyć. Zainteresowała mnie więc propozycja od HiFiMan, Edition S. Słuchawki otwarte z opcją przymknięcia w razie konieczności. Mam świadomość, że nie jest to izolacja na poziomie wspomnianych wcześniej Senheiserów, ale w warunkach domowych powinna wystarczyć. Na razie mam przepotężny GAS i próbuję się odrobinę schłodzić :). Dlaczego piszę o nich w kontekście sprzętu do 1000 zł? Ponieważ znalazłem taką ofertę Są białe, ale nie ma to dla mnie znaczenia. To około 300 zł taniej od standardowej ceny czarnych egzemplarzy. Niestety obecna sytuacja epidemiologiczna powoduje, że nie mogę nigdzie podskoczyć i posłuchać tych słuchawek. Dlatego ciekaw jestem, czy wśród Forumowiczów znajdują się użytkownicy, którzy mają jakieś doświadczenie z tym modelem i mogą podzielić się wrażeniami.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...