Jump to content

bachankas

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bachankas last won the day on March 26

bachankas had the most liked content!

Community Reputation

31 Good

1 Follower

About bachankas

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nawet jak jest wzmacniacz, to się tym nie przejmuj. Ciebie interesuje w takich combo wyjście liniowe (line out). Dużo zależy od integry, ale coś tam poprawy drobnej powinieneś usłyszeć. Do 300 zł jeszcze masz np. Fiio E10K Olympus2 - wyjściem liniowym łączysz Microlaby i jeszcze w obwodzie masz wyjście słuchawkowe, jakbyś chciał w przyszłości słuchawek używać.
 2. A co chciałbyś poprawić w dźwięku? Najprostsza opcja jest chyba Fiio D03K, ale musisz sprecyzować potrzeby. Kolumny prosto z PC nie grają wedle oczekiwań?
 3. Panie i Panowie Nowe Pendulum
 4. Nie powinien się pogłębiać, taki urok budżetowych potencjometrów analogowych. Jakby to ogarnęli nawet kosztem wzrostu cen o 10%,to by były urządzenia miód malina.
 5. To jest powszechny problem sprzętów iFi. Miałem Nano Black Label i rąk do godziny 3 był imbalans. Montują dosyć kiepskie potencjometry i taki jest efekt. Zen CAN może pomoże, ale kiepskie jest to zachęcanie iFi do zakupu drugiego sprzętu.
 6. Raczej nie jestem specem od BT, ale taki Mozos MBL-HD powinien być w porządku.
 7. No mnie wychodzi tyle co zużycie prądu raz na 2-3 tygodnie
 8. Otrzymywaliśmy paski stali rzędy paru mm max, przy czym to były laborki-prezentacje dla studentów inż. mechanicznej. Pan prowadzący powiedział, że sam sobie tak kilka lat temu ostrza właśnie do jednorazówki zrobił (oczywiście miał pod ręką sprzęt laboratoryjny i materiały), no i od paru lat jechał wtedy na jednorazówce Bij zabij, już szczegółów nie znam, bo studia ładnych parę lat temu skończyłem.
 9. Może pokombinuj z wtyczką Reveal od Audeze https://www.audiofanatyk.pl/audeze-reveal-dsp-plugin-instalacja-i-wrazenia-foobar2000-lcd2/
 10. Na Wydziale Inżynierii Materiałowej kiedyś nam prezentowali różne obróbki i pokrycia stali. Nie pamiętam szczegółów, ale jest metoda to zrobienia sobie ostrzy do golenia takich, że ostrzenia nie wymagają baaaardzo długo, niemal dożywotnia gwarancja. Niestety żaden producent art. do golenia nie chciał z nimi współpracować, bo szybko by się ten biznes zamknął
 11. To też pytanie jak bardzo zależy na jakości dźwięku. Skoro to jest zakup do żłobka, to te R2750DB a nawet mniejsze R1850DB powinny wystarczyć, nikt tam nie będzie koncertu stadionowego raczej robił. A jeżeli by standard Bluetooth był za niski, to zawsze za mały pieniądz można dokupić odpowiedni adapterek, ale myślę, że ten odbiornik wbudowany w głośniki Edifiera wystarczy.
 12. Czy z kosmetykami czy bez to ten sam efekt, niektóre kremy po goleniu co najwyżej łagodziły efekt. Jeśli mam się picować tylko po co, żeby móc się ogolić, to mówi się trudno. Fajny trymer dostałem i nim się mogę przystrzyc jak człowiek
 13. Wątek o goleniu i w pierwszym poście na dzień dobry chwalenie się sprzętem, audiofila weszła i do łazienki... Golenie to zło, nawet raz ogarnięta w temacie osoba brzytwą mnie goliła i wcale lepiej nie było - niezależnie od narzędzia mam zniszczona skórę na 2-3 dni i syfów jak u nastolatka na czole. Z moim tempem rośnięcia brody to wystarcza trymerem raz na miesiąc przystrzyc, żeby kłaki nie sterczały i spokój. Niestety w loterii genowej nie wygrałem brody jak u wikinga.
 14. No kodeki Bluetooth, są różne standardy przesyłu. Pytanie jak wysokie standardy są Ci potrzebne. Jak podłączasz kablowo, to nawet nie musisz tego sprawdzać.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...