Jump to content

bachankas

Użytkownik
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

bachankas last won the day on May 17

bachankas had the most liked content!

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bachankas's Achievements

Veteran

Veteran (13/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

85

Reputation

 1. A zamiast DAPa wchodzi w grę też odbiornik BT? Bo można rozważyć duet Oriolus 1795 i Fiio FH5. Sam w domu używam Zen DAC + CAN z DT990, więc zbliżony setup do zbliżonej muzyki. FH5 w łojeniu fajnie się sprawdzają, ale cięzko dopasować tipsy do złapania seala.
 2. Żadna ofensywa, nie miałem na celu atakować. Jakiej oporności masz DT990? Wpiąłem swoje DT990 250-omowe do ZEN DACa i nie dałam rady dojechać do końca skali słuchając, bębęnki by ucierpiały.
 3. Zapewne dałeś w gwizdek większą mocą niż makksymalna moc wejściowa dla słuchawek. Trzaski powinny juz dawać do myślenia - przesterowałeś słuchawki i pracowały poza bezpiecznym zakresem. Co jak co, ale popsuć Beyery nie jest łatwo, wiec niestety pretensje możesz mieć do siebie.
 4. Może porównaj Tidala HiFi z bezstratnymi plikami wpierw, zgraj CDka do FLAC albo kup cyfrowe wydanie i porównaj Co to CAL! jeżeli masz starsze wydania, to lepsze źródło jak najbardziej ma sens, z drugiej strony wszystko zależy od tego jaki zakładasz budżet. Na pewno większe i bardziej istotne zmiany usłyszysz zmieniając same słuchawki, natomiast jak je lubisz i chcesz "trochę" poprawić, to można próbować takim Fiio.
 5. Zacząłbym od słuchawek bez tak dużych obaw o Reda, sprawdź DT150 i od nich można szukać dalej czegoś.
 6. O właśnie, DT150, zapomniałem o nich, one do ciężkiej muzy są kapitalne!
 7. Do metalu nigdy Hawki, zanudzą na śmierć, one się do tej muzyki nie nadają! W tym przedziale cenowym moze być ciężko o dobre zamknięte. DT770 mogłyby być ok, ale nie z Redem, góra zabije. Focal Listen Pro mogłyby być ciekawą opcją, ale też dosyć jasne są, nie wiem czy Red nie podbije. No i dyskusyjna wygoda, wiele osób ma problem z uciskiem pałąka. Gdyby były dostępne na rynku wtórnym gdzieś, to poiszukaj AKG K550 albo K545, zwłaszcza te drugie nieco bardziej rozrywkowe granie oferują i w metalu mogą się sprawdzić.
 8. Skoro mowa o przebojach... Przeciętny "Milenials" albo i nie on to nawet nie wiedzą co to Killswitch Engage czy In Flames. Zapodaję przykład tego, co pewnie każdy urodzony w latach 90' (bo mniej więcej o taką grupę chyba chodzi) kojarzy Żeby nie było, to ja sam jestem rocznik 92, a od zawsze szedłem w rocka/metal, ale Lose Yourself w nocy o północy przerapuję całe
 9. Ciekawy projekt elektroniczny, w którym maczał palcze Toby Driver z Kayo Dot czy mauldin of the Well. https://piggyblackcross.bandcamp.com/releases
 10. bachankas

  Dunu DUW-02

  Hej, Mam na sprzedaż modularny kabelek do IEM DUNU DUW-02 z kompletem wtyków w wersji 2-pin: Single-Ended 3.5 mm Balans 2.5 mm Balans 4.4 mm Stan techniczny w zasadzie idealny, brak widocznych otarć czy znaków zużycia. Cena za komplet: 400 zł + ship Zamienię się również za inne podobne kabelki IEMowe, koniecznie z prostym wtykiem.
 11. Moze warto Etymotic Evo rozwazyć? https://www.etymotic.com/product/evo-multi-driver-earphone/
 12. Jak tysiak sporo to jest promka na Bose QC 35 II, świetne allroundery ze świetnym ANC. https://www.x-kom.pl/p/466636-sluchawki-bezprzewodowe-bose-quietcomfort-35-ii-czarne.html
 13. A i owszem, dlatego do wyboru do koloru. Ale podsumowując Twoje pytanie - jak się korzysta z czegoś, co moze się podobać albo nie wizualnie, to 9/10 wybierze to, co cieszy oko, nawet jak potem chowa w tle
 14. Ograniczanie się do jednego sklepu ma jakiś solidny powód? Sprawdziłbym Jabra Elite 65, bo 75t chyba poza budżetem.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...