Jump to content

lubiezelki

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lubiezelki

 • Rank
  Nowy
 1. Kupiłem K371 i zepsuła się muzyka z Youtuba... Trzeba teraz szukać prawdziwej muzyki, bo na YT teraz elegancko słychać pustkę? Słuchawki fajne, wygodne ale kabel to porażka, wtyczka jest za duża i ociera się o bark. Jest też inna wada, teraz słyszę bicie własnego serca ?. Wygłuszenie na dobrym poziomie. Głębsze wnioski będą jak trochę się nacieszę.
 2. Dzień Dobry Posiadam kartę jak w temacie, stokowy opamp. Chciałem kupić jakieś fajne słuchawki do: słuchania muzyki i w drugiej kolejności do grania. Niestety słucham/lubię wszystkie gatunki muzyki oprócz rapu, od metalu z domieszką muzyki klasycznej po hardbass. Możecie mnie nakierować w dobrą stronę, bo czym więcej czytam i przeglądam tym bardziej czuje się zagubiony. Jakie słuchawki i ewentualnie opamp do nich. Nie mam zdania na temat jakości dźwięku, ale chciałbym wejść na trochę wyższy poziom niż zintegrowana karta dźwiękowa i soundblaster blaze. Jedyne wymaganie to dobre t

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...