Jump to content

CookieM

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

CookieM's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Serdecznie dziękuję za pomoc, teraz mam spokój ducha i pewność co kupić
 2. @MichalZZZZ a jeżeli chodzi o zasilanie DACa orientujesz się może czy istnieje potrzeba kupna osobnego zasilacza do niego? Czy lepiej odłożyć tą kasę na CAN w przyszłości? Jeżeli się dobrze orientuje, zasilacz dostaje się wraz z nim w komplecie.
 3. @Palpatine serdecznie dziękuję, o coś takiego mi chodziło
 4. Dzień dobry, Po przeszukiwaniu internetu w celu kupna swojego pierwszego zestawu ostatecznie ograniczyłem się do tych dwóch: HD 660s + Ifi Zen DAC DT 990 Edition 600 Om + Aune T1 SE (MK3) Z którego z tych połączeń otrzymałbym lepszy wynik? Rozumiem że zależy to też od gustu, ale mimo wszystko z chęcią wysłucham opinii.
 5. Mam już chyba ostatnie pytanie do Ciebie w tym temacie, mianowicie z iFi Zen trafiłem na dwa produkty; ifi Zen CAN jako wzmacniacz oraz iFi Zen DAC jako dac + wzmacniacz. Nie mogę znaleźć strony gdzie mógłbym je oba porównać więc wolę dopytać, chodziło Ci o iFi Zen CAN?
 6. Serdecznie dziękuję, na pewno poszperam Czy do beyerów dałby radę jakiś tańszy wzmacniacz? Ewentualnie czy 80 ohmowa wersja dużo się różni od 250? Może do niej jakiś tańszy amp?
 7. Witam wszystkich, jestem świeży w tematyce audio, dlatego chciałbym zasięgnąć porad i informacji, będę wdzięczny za każdą formę pomocy. Od jakiegoś czasu rozglądam się za kupnem dobrych słuchawek, początkowo zainteresowany byłem HD 600, natomiast o ile dobrze zrozumiałem nie ma sensu kupować takich słuchawek bez dobrego wzmacniacza. Stąd pytanie, czy ktoś może polecić dobre słuchawki, lub słuchawki + amp/dac do łącznie około 1500 zł. Wiem, budżet niewielki, ale początkowo tyle chcę na to przeznaczyć. Do słuchania będzie służył przede wszystkim laptop, zależy mi przede wszystkim na czystości dźwięku i przestrzenności. Jeśli będzie to pomocne głównie przeznaczenie to słuchanie muzyki klasycznej, filmowej i rocka.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...