Jump to content

Jacunkie

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jacunkie

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli nie pozostaje nic innego, jak umówić kolejną wizytę odsłuchową. Dzięki
 2. No i tutaj juz pojawia się dylemat. Dostałem1 odp.z Q21 i jeszcze od kogoś, ze poodno Yamaha i B&W niezbyt dobre połączenie. Dźwięk będzie za ostry, tak.mi napisali.
 3. Witam, co sądzicie o połączeniu Yamaha R-N602 + CD-S300 + głośniki ktore są w promocji B&W 607? Taki sprzęt wart około 4 tyś.. To moje maksimum PS. Na ten moment głośniki podłogowe odpadają.
 4. Yamaha R-N602 + CD-S300 + głośniki ktore są w promocji B&W 607? Co sądzisz?
 5. Hmm, okej... Pogadam o tym sprzęcie w sklepach. Jeden użytkownik polecił mi teraz: R-N602 + CD-S300 + jakieś głośniki. Z jakimś rabatem do 4 tyś bym się zmieścił? Na TOP HI FI zestaw R-N602 + CD-S300 kosztuje 3448 zł.
 6. Jednak plany się trochę zmieniły. Budżet max do 4 tyś. Myślałem o PianoCraft 870, ale ludzie mówią i piszą, że do 4 tyś, lepiej wziąć np. PianoCrafta 670 ale z innymi głośnikami, nie tymi które są w zestawie w 870. Co sądzisz? Dzisiaj mi zaproponowano PianoCraft 470 + B&W 607 (S1) za 3500.
 7. Słyszałem jak gra ten komplet 670, dla takiego przeciętniaka jak ja, który ma bardziej wygórowane oczekiwania, grały fajnie. Pogadałem trochę z ludźmi, i jeśli chodzi o budżet do 4 tyś., niby każde inne głośniki zagrają lepiej niż te z zestawu 670.
 8. Zaproponowano mi PianoCract 470 + głośniki B&W 607 (Ale te pierwszą wersję, nie drugą) za 3500. Ciekawe czy to lepiej zagra. Mój budżet MAKSYMALNIE DO 4 TYŚ.
 9. Cześć Wam, kilka dni temu byłem na odsłuchu PianoCrafta 670. Wrażenia jak najbardziej pozytywne, prawdopodobnie taki sprzęt będę brać. Zagłębiem się w temat, i czytałem kilka opini (bo tylko tyle znalazłem) żeby wybrać model 870. Czym się od siebie różnią te modele? Oprócz mocy kolumn, widziałem że 870 ma nieco więcej watt. Muzyki będę słuchać przez Tidala i z oryginalnych płyt.
 10. Wczoraj byłem w Wrocławiu słuchać tego sprzętu Yamahy. Znawcą nie jestem, ale wrażenie bardzo pozytywne. Koledze który był ze mną, również się podobało. Fakt, że sprzęt radził sobie lepiej i gorzej. Słuchaliśmy kilku płyt, trochę muzyki z Spotify wrażenia jak najbardziej okej. Zależy mi właśnie na multifunkcjonalnosci, na wyglądzie trochę też. Plusem jestem również, że można się wpiąć do TV, nie trzeba niczego innego kupować. Z czasem mogę sobie dokupić głośniki czy subwoofer. Dla przeciętniaka jak ja, który ma bardziej wygórowane oczekiwania, sądzę że fajne rozwiązanie. Na pewno trzeba br
 11. Na innym forum otrzymałem odpowiedź, że Yamaha o której napisałem wyżej, jest dobrym sprzętem, lecz gdybym chciał go z małego pokoju do salonu połączonego z kuchnią (około 33 m²), nie zda już tam egzaminu. Czy to prawda? Jeśli tak, czy polecacie cis większego? Tak juz maksymalnie do 4 tyś. Zależy mi, aby był to nowy sprzęt.
 12. Cześć Wam Jestem tutaj nowy, i można by rzec, że "zielony" jeśli chodzi o pojęcia, specyfikację audiofilską itp. Myślę że słuch mam nawet okej, i potrafię ocenić czy gra coś okej, czy miernie. Przechodząc do tematu... Poszukuję dobrego sprzętu do 3 tyś. zł. Miejsca mam niewiele, celowałbym raczej w miniwieżę. Co byście mogli mi polecić? Głównie słucham rapu, ale nie tylko... Zdarza się dość często posłuchać coś z rzeczy bardziej akustycznych, elektronicznych np. Chromatics, Depeche Mode. U mnie w mieście nie mam dostępu do typowych sklepów audio. Dzownilem do pewnej sieciówki sklepów aud

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...