Jump to content

Aposfie

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aposfie

  1. Witam. Zakupiłem ostatnio słuchawki Audictus Leader. Podłączyłem je do pc za pomocą przejściówki by móc używać z nich mikrofonu i zauważyłem że często słyszę "Szumienie" w słuchawkach. Miał ktoś tak może kiedyś lub wie w czym leży problem?
  2. Dzisiaj po dłuższych testach zauważyłem że słuchawki tracą zasięg podczas komunikowania się za pomocą komunikatorów głosowych, takich jak: Discord Messenger. Tylko i wyłącznie w tym przypadku słuchawki co chwilę tracą "Zasięg" miga lampka na nadajniku i słuchawkach. Wiesz może czym jest to spowodowane? Tracę nadzieję.
  3. Witam. Zakupiłem niedawno słuchawki Genesis Selen 400. Mam z nimi pewien problem, są one na bluetooth, mają nazwijmy to "Przekaźnik" usb który podłączam do pc i paruję z słuchawkami. Problem jest taki że przerywa mi dźwięk kiedy gram lub rozmawiam z innymi na Discord. Niedaleko mnie stoi router, powiedzmy że około 1m do 1,5m. Zastanawiam się czy może mieć to wpływ na jakość połączenia między słuchawkami a owym adapterem/przekaźnikiem. Niestety nie wiem jak temu zaradzić, więc szukam pomocy gdzie się da. Z góry dziękuje za wszelkie rady i pomoc.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...