Jump to content

Pawlacz2137

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Pawlacz2137

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Posiadam audeze lcd2c i zastanawiam się czy regularne wydychanie dymu z e-papierosa może im jakoś zaszkodzić, np. poprzez osadzanie się wewnątrz, na membranie, czy coś... Co myślicie na ten temat?
 2. Zawęziłem obszar poszukiwań do tych 2 modeli. Jestem bardzo ciekawy jak potrafią brzmieć słuchawki planarne, jednak napotkałem wiele opinii, że HD 650 mimo znacznie niższej ceny, spisują się lepiej od LCD 2C, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę akustyczną, czy metal. Jestem ciekawy jakie są wasze odczucia na ten temat.
 3. Chyba wygląda na to, że będę musiał mocno nadszarpnąć budżet i wypróbować te LCD2C...
 4. HiFiman Sundara mogą spisać się bezpieczniej w tej konfiguracji?
 5. Poczytałem trochę na temat lcd2c i tak się zastanawiam czy warto dopłacić do takiego rozwiązania. Czy kupowanie megnetostatów za tyle ma sens w tej konfiguracji? Oraz jak wypadają konkurencyjne hifimany Sundara, czy warto dopłacić do lcd2c czy jednak spokojnie da się zadowlić właśnie czy mś tańszym? Jestem bardzo ciekawy jak zachowują się takie przetworniki przy odsłuchu dynamicznego i agresywnego metalu.
 6. Dziękuję za odpowiedź. Który model 650 / 600 oceniłby Pan jako "bardziej analityczne"?
 7. Rozumiem, że w takiej konfiguracji sprawdzą się nieźle przy metalu?
 8. A polecilibyście jakieś pełnowymiarówki do tej konfiguracji?
 9. Czy to znaczy że ta karta zagra lepiej ze słuchawkami pełnowymiarowymi?
 10. Witam serdecznie. Poszukuję słuchawek dokanałowych które dobrze skomponują się z moją AIM SC808 (odsłuch będę prowadził głównie w takiej konfiguracji). Słucham wyłącznie metalu/rocka więc fajnie jakby owy model właśnie w takie gusta się wpisywał. Budżet raczej nie większy niż 2000zł. Jestem ciekawy waszych propozycji.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...