Jump to content

MarcinHezychasta

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About MarcinHezychasta

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dot87 nie wiem, na jakie słuchawki się zdecydowałeś i czy w ciągu tego miesiąca poprawił się Twój budżet, ale widzę, że na allegro są dosyć mocne obniżki cen ISK HD9999.
 2. Chodzi mi przede wszystkim o mikrofon z odszumiaczem (noise canceling). Najlepiej coś w rozsądnej cenie.
 3. Niestety też za bardzo nie wiem o co chodzi, bo to zasłyszane, przeczytane gdzieś indziej. Po prostu chodzi mi o mikrofon, który będzie jak najbardziej przydatny do ćwiczenia wymowy języka obcego.
 4. Mnie właśnie bardzo urzeka muzyka Ennio Morricone: A tu "The Mission": A w samym filmie, ten moment, gdy De Niro czyta "Hymn o miłości": Jak to się mówi. To już jest klasyka klasyki.
 5. W temacie mikrofonów jestem laikiem klasy światowej, więc właściwie można mi wcisnąć każdy kit, dlatego liczę na życzliwość ze strony odpowiadających. Potrzebuję dobrego mikrofonu, oczywiście niezadrogiego do nauki wymowy i języków obcych. Słyszałem, że taki musi mieć odsłuch na żywo, choć Bóg mi świadkiem, że w ogóle nie wiem, co to znaczy. ? Początkowo moim faworytem był Superlux E205U za ok. 200 pln, ale on właśnie nie ma tego czegoś, co powinien mieć. Tego odsłuchu na żywo. Ktoś inny polecił mi Genesis Radium 400, ale po pierwsze dla mnie to już trochę drogo (350 pln), choć jeszc

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...