Jump to content

Matitom

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Matitom

 • Rank
  Nowy
 1. Mam obie te karty i nie wiem ,którą wybrać więc to nie kwestia kasy, tylko która będzie lepsza/
 2. Witam mam słuchawki QPAD QH 1339 i 2 karty dźwiękowe. Jedna z nich to AIM SC808 a druga to Creative Sound Blaster ZXR. Jedyne do czego będę tego używał to CS:GO. Moglibyście pomóc mi w wyborze i byłbym bardzo wdzięczny za dobranie odpowiednich ustawień.
 3. Bardzo dziękuje za udzieloną pomoc i mam ostatnie pytanie. Miałem AKG K550 I oddałem je do serwisu i odesłali mi K550 II mam opcje zwrotu i oddadzą mi pieniądze. Szukać wtedy I? Jak się wcześniej rozglądałem to trudno je dostać.
 4. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy kupywać do tego dodatkowe taśmy i które opampy?
 5. Bardzo dziękuje za pomoc, zastanawiałem się na tą kartą. Nie wspomniałem ,ale mam kartę Creative Sound Blaster Z. Na ta karte mam już kupca ,ale chciałem się tylko zapytać która z nich bedzie lepsza.
 6. Witam serdecznie, ostatnio zakupiłem słuchawki AKG K550 i poszukuje do nich odpowiedniej karty dźwiękowej. W 100% pod granie w CS:GO. Nie jestem niedzielnym graczem tylko coś w stylu pół pro dlatego poszukuje najlepszego rozwiązania. Nie ma granicy cenowej. Z góry dziękuje za pomoc.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...