Jump to content

tomson

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tomson last won the day on December 19 2020

tomson had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About tomson

 • Rank
  Nowy
 1. Ibasso dx160 lub Hiby R6 2020. Ale interesuje mnie również informacja ogólna o tym czego mogę się sporziweać przechodząc z NightOwl na LCD-2 CB.
 2. Mam pytanie odnośnie tych słuchawek. Jako że chciałbym wykonać lekki krok jakościowy w górę jestem zainteresowany zakupem tych słuchawek w miejsce posiadanych przeze mnie Audioquest NightOwl. Że względów funkcjonalnych preferuję słuchawki zamknięte. Czego mogę spodziewać się po tym przejściu ? Czy model ten da się poprawnie wysterować z DAP-a?
 3. Poszukiwałem zestawu stereo głownie do muzyki, który również mógłbym podłączyć do telewizora. Niestety ceny wzmacniaczy posiadających wejście optyczne zdyskwalifikowały taki zestaw i skierowały moją uwagę w stronę kolumn aktywnych. Przesłuchałem kilka takich zestawów, w tym markowe Klipsch The Fives, Audio Pro A26 i A36. I okazało się że z wszystkich tych zestawów Edifier S2000MKIII wypada (dla mnie) najlepiej. Oferuje neutralne, bardzo muzykalne brzmienie, bez podbijania i efekciarstfa. Bas miło zaskakuje jak na tą wielkość skrzynek, ale najbardziej zaskoczyła mnie naprawdę świetna scena jak

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...