Jump to content

Yakoaril

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Yakoaril

 1. Polecane słuchawki już przeglądałem i niestety nie znalazłem nic odpowiedniego, stąd mój wątek na forum.
 2. Dziękuję za sugestie. Sprzęt ma służyć głównie do słuchania muzyki, ale czasami potrzebuję mikrofonu do połączeń na Zoomie czy Teams. Ale nie jest on koniecznością, głównie chodzi mi o to żeby słuchawki były wygodne, z dobrą izolacją i jakością dźwięku.
 3. Dziękuję za sugestię. Wyglądają na super słuchawki, ale niestety to model otwarty, więc w moim przypadku się nie sprawdzi.
 4. Witam, Szukam wygodnych, zamkniętych słuchawek w cenie do 400-500 zł. Muszą dobrze pasować na dużą głowę bez nadmiernego uciskania. Aktualnie używam HyperX Cloud i ten model jest na mnie trochę za mały. Ważne jest żeby miały dobrą jakość dźwięku oraz izolację od otoczenia. Na plus byłby też mikrofon, najlepiej odczepiany, ale nie jest on koniecznością. Słuchawki służyć będą głównie do słuchania muzyki. Będą podłączane bezpośrednio do laptopa. Za wszelkie sugestie z góry dziękuję
 5. Przejrzałem sobie te polecane i spodobały mi się AKG K550. Tylko wygląda na to, że praktycznie nigdzie nie ma już ich na rynku. Jaka mogłaby być dla nich alternatywa?
 6. Witam, Szukam zamkniętych słuchawek przewodowych. Mój budżet to około 600zł, może trochę więcej, jeżeli warto będzie dopłacić. Aktualnie używam słuchawek HyperX Cloud i chciałbym przesiąść się na coś, co trochę lepiej gra. Mam dość dużą głowę i znaczną część dnia spędzam ze słuchawkami na głowie, więc ważne jest, żeby były wygodne i nie uciskały. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...