Jump to content

nicityle

Użytkownik
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

949 profile views

nicityle's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Wy pewnie macie lepsze doświadczenia, więc z nich skorzystam wielką chęcią. Możecie dawać inne propozycje. Ja nie z fanboi, którzy wiadomo co robią do loga kochanej marki. Potrafię patrzeć krytycznie. Nie musi być to Sony jeśli nie jest to marka najlepsza... Czy wg. was extra bass to dobra funkcja? Pytam, bo nigdy nie słuchałem muzyki z jej zastosowaniem. Lubię niskie tony ale nie po to by zagłuszyły inne, na tyle żeby był to nic nie mówiący szmer i był słyszalny prawie tylko bas.
 2. Oczywiście może być tak, że nie ma modelu który ma wszystkie funkcje, które wymieniłem, więc prosiłbym o najoptymalniejszy model do kwoty 600-800 zł. Jeśli powiedziałem coś nie tak w poprzednim poście to najserdeczniej przepraszam i nad tym ubolewam, oraz proszę o wybaczenie niezręcznej sytuacji.
 3. Hejka! (jeśli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie) Szukam w necie dobrego odtwarzacza i nie mogę znaleźć odpowiedniego. Pomożecie? Jaki odtwarzacz wybrać? Myślę, że 800 zł albo 600 zł to dobra kwota. Nie wiem ile razy będę podchodził do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat.b. Jakie funkcje mnie interesują? -bluetooth i nfc -sterowanie aplikacją -radio DAB -funkcja podobna do EXTRA BASS Sony -duża moc wyjściowa najlepiej 4X100W -napęd CD -wyjście AUX i USB. Preferowana marka: SONY Z góry dziękuję za poświęcony czas i pomoc.
 4. Dziękuję za pomoc. Nie chciałem w żadnym razie robić Panu/Pani wyrzutów. Zdaję sobie sprawę, że dobra jakość musi kosztować. Przepraszam przy tym za nieporozumienie.
 5. Dziękuję za pomoc. Doceniam ją. Niestety na tym świecie jest tak, że na każde 20 sztuk jest 16 niewartych zakupu. A to co dobre jest horrendalnie drogie. Widzę, że komputerowy podzielnik ma wszędzie. Na razie słucham muzyki na jakichś Silvercrest z Lidla.
 6. Hejka! Szukam 3 par słuchawek w podanych przedziałach cenowych. Pozdrawiam. Dawid. Cechy pożądane: -poprawny akcent na litery S i C i podobne, by uniknąć charakterystycznego "syczenia". -poprawna scena -dobry bas i tony wysokie. -dobry akcent na tony średnie. -dobry efekt trójwymiaru i przestrzeni, gdyż będę je wykorzystywał do filmu i gier.
 7. Czyli można brać ze spokojem Devil HDX? Czym te dwa produkty się różną?
 8. A nie lepiej kupić nowe? Np. takie: https://www.morele.net/glosniki-komputerowe-creative-creative-inspire-t6300-5-1-51mf4115aa000-542186/
 9. Hejka! Ostatnio z moimi głośnikami zaczęło się coś dziwnego dziać. (Creative Inspire T6100 5.1)W wielumentach same z siebie przechodzą na najwyższy poziom głośności. Nawet tak głośny, że słychać trzaski. Wszelką winę ze strony peceta oddalam, gdyż zmieniałem ostatnio sprzęt, a one nadal czynią takie wariacje. Już są po gwarancji. Co mam robić? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...