Jump to content

Mateusz Olszewski

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mateusz Olszewski

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Generalnie kabel wygląda tak: https://ibb.co/PMXn1gT więc podejrzewam że szału nie ma. Czy biorąc pod uwagę klasę sprzętu z jakiego korzystam jest sens kupić kabel CONNECTOR2 PRO (RCA-RCA) zamiast CONNECTOR2 (RCA-RCA)?
 2. Witam, Ostatnio zamówiłem nowy kabel do słuchawek HD600 i zastanawiam się nad okablowaniem reszty sprzętu. Chodzi mi o kabel pomiędzy kartą dźwiękową Audio In Motion SC808 którą mam w komputerze a Unitra ZRK AT-9100. Generalnie nie znam się za bardzo na sprzęcie audio dlatego chciałem zapytać czy np. kabel CONNECTOR2 (RCA-RCA) pasował by do połączenia karty dźwiękowej z wieżą i poprawił jakość dźwięku? Obecnie mam kabel standardowy. Na karcie dźwiękowej i z tyłu wieży są dwa wejścia oznaczone jako prawe i lewe i wydaje mi się że to jest pod tego typu kabel.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...