Jump to content

Kamlapok

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kamlapok

 • Rank
  Początkujący
 1. Tez tak kombinuje:) Jest możliwość że podczas zabawy EQ mogę popsuć membrany?
 2. Witam brać:) Temat dla mnie całkowicie obcy:) próbuje ustawić EQ na shanling q1 dla moich 701. Może ktoś coś podpowie:) Potrzebuje ustawień na fortepian i na gitarę elektryczną ( osobne profile). Będę rad:)
 3. Witam Miłośników fal akustycznych:) Potrzebuje nowego DAP'a do nausznikow AKG k701. Opcja, która musi posiadać to obsługa streaming'u spotify. DAP najlepszy w swojej klasie do 1000 zł. Dzieki
 4. Witam melomanów:) Czy konfiguracja Aune T1 + smartfon( streaming spotyfi) będzie lepszym wyborem jak kupno w tej cenie (1500zl) odtwarzacza przenośneg?
 5. Zakupione:) k701:) pierwsze wrażenia umiarkowane:) zastanawia mnie fakt, czy słuchawki typu otwartego potrzebuja większych wartości volume, w stosunku do zamkniętych? Czy k701 są na tyle wymagające że mój odtwarzacz z ledwoscia je dźwiga? Wykorzystuje prawie całą skalę volume 80/100, żeby komfortowo słuchać. Przy poprzednikach(ms400 Phiaton) Max volume był 60/100. Wzmacniacz? Dzięki za odp
 6. Przyglądam się tym 700:) poczytam o nich i na pewno coś wybiorę:) Dzięki za pomoc:) Jesteś w stanie polecić jakieś odtwarzacz, który zagrał dobrze z tymi nausznimaki:)?
 7. Myślałem o nich to fakt. Jak w/w model ma się do akg 550 - czytalem że to właśnie one są dość poważne wyborem. Czy model akt 701/702 potrzebuje źródła? Czy na samym FiiO x1 będą działać poprawnie?
 8. Faktycznie, tego słownika nie wertowalem, nadrobie zaległości:) Interesują mnie typ otwartych nausznikow, z analityczna szczegółowość oraz przestrzenna scena, bas neutralny. Środek i góra powinny zdecydowanie być wyżej od basu (próbuje zobrazować wykres) . Odsłuchu życzę!
 9. Witam, posiadam sprzęt Filo x1, słucham muzyki klasycznej oraz operowej. Interesują mnie zmiana wysluzonych już słuchawek Phiaton Ms400. Jeśli jest ktoś w stanie i ma ochotę to będę wdzięczny za wskazanie mi paru modeli słuchawek nausznych, szczególnie preferowanych do odsłuchu klasyki (koncerty, symfonie- duża ilość instrumentów od dętych po smyczki). Interesuje mnie szczegółowość dźwięku, tak by każdy klawisz grany przez fortepian był szczegółowo słyszalny. Wiem, że nie stać mnie na takie słuchawki, które zaspokoilyby moje rządzę odsluchowe. Dlatego poszukuję czegoś do 1000 zł, by zaspokoić

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...