Jump to content

MB17

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MB17

 1. To jak rozumiem to jest ten adpater: https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/adapter-filtrujacy-iem-guard-fl35-jack-35-mm/ Mogę złożyć zamówienie na niego właśnie w wersji brązowej ?
 2. To jeszcze czy przewód AC1 ATH jest dostępny od ręki na stanie ? Przymierzam się do kupna.
 3. @EvilKillarunaTo rozumiem Panie Jakubie, że te wszystkie przejściówki sobie odpuścić i poczekać na zminiaturyzowaną wersję Pana adaptera ?
 4. Na pewno wygląda to tak samo jak w poprzednich modelach, V20, V30, V40 czy V50. Czy jest jakiś sposób by sprawdzić ile własnej impedancji ma telefon ? Ten adapter z linku rozumiem powinien zrobić robotę ?
 5. Witam Przymierzam się do kupna tego adaptera: https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/adapter-filtrujacy-iem-guard-al35i-ca-jack-katowy-35-mm/ Chciałbym go użyć z telefonem LG V60, który ma quad Dac. Moje słuchawki mają mniej niż 50 Ohm, więc domyślnie dac działa z mniejszą mocą. Czy ta przejściówka sprawi, że telefon będzie wykrywał słuchawki jako te "mocniejsze", z większą impedancją ? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...