Jump to content

Gexaukur

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gexaukur

  1. Dzięki bardzo, już sprawdzam Audictusa. Widzę, że Achievery nie są dostępne, więc pewnie wezmę pod uwagę inne modele.
  2. Witam, szukam słuchawek dla żony. Potrzebuje czegoś na spacery, zarówno po parku, jak i po mieście. Często słucha podcastów i filmików na YT, ale także muzyki. Nie przepada za mocnymi basami. Ma wrażliwy słuch i nie słucha zbyt głośno. Do tego jeszcze dochodzi problem wielkości - żona ma małą głowę i większość słuchawek jej zlatuje jak się nachyla (albo mają za duży pałąk, albo są za ciężkie). Obecnie używa Sound Blaster Jam od Creative. Wielkościowo są super, ale nic nie wygłuszają. Słuchawki mogą być na kablu, ale BT też mile widziane. Nie chcemy słuchawek dokanałowych. Douszne tylko je

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...