Jump to content

matiw10

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by matiw10

 1. 32 minuty temu, Hardened napisał:

  Proponuję zainteresować się - jako alternatywą - 1more-h1707-triple-driver

  Obecnie są do kupienia za 392 zł, ta cena to kpina w stosunku do ich jakości. Kluczowe jednak, byś kupił je przez internet i z tydzień ponosił, bo nie każdy się przyzwyczaja do tego, że są nauszne. Gdyby tak było, ich cena wynosiłaby wciąż równowartość 1000 zł.

  No to mi wyboru nie ułatwiło, tym bardziej że rekomdację dostały przy cenie 650 zł, jednak właśnie przez wzgląd na to że są one nauszne a wszystkie moje dotychczasowe słuchawki były wokółuszne może być sporym minusem, tym bardziej że w słuchawkach siedzę zazwyczaj po 7-8h.

 2. 2 godziny temu, matt napisał:

  Kupiłem DT770 - ogólne wrażenia pozytywne. Lepszy, czystszy i bardziej szczegółowy dźwięk. Teraz też rozumiem czym jest "szeroka scena".  Na plus - solidny bas i czystszy wokal. Na minus - za ciasno przylegają, a co za tym idzie mocno tłumią zewnętrzne dźwięki, aczkolwiek myslę że z czasem się je "rozchodzi". Dzięki za polecenie tego modelu.

  Właśnie przymierzam się do ich kupna, móglbyś mi powiedzieć jak spisują się w trapie czy popie z silniejszym dropem, jak się zachowują na dole w porównaniu do cali w których bas bardzo mi się podobał, bo przesiadam się z właśnie tego modelu i fajnie by było mieć jakieś porównanie.

 3. Właśnie przymierzam się do zakupu słuchawek ze stosunkowo wyższej półki, jednak nie jestem pewien czy mój gust temu sprzyja, mianowicie jestem fanem dość odczuwalnego basu, lecz zainteresował mnie model DT770 Pro w wersji 32ohm gdyż raczej korzystać z nich zamierzam raczej z telefonu. Moje pytanie to czy dobrze radzą one sobie w takim przykładowo trapie i czy potrafiłyby one dostarczyć przyjemności pomniejszemu bassheadowi, oraz też niedalekiej przyszłości zamierzam spróbować beat makingu i gdyby ktoś mógł nakreślić mi czy 32 ohm do tego wystarczą. Nie ukrywam że nieco napaliłem się na nie poprzez pozytywne opinie które można o nich wyczytać, jednak głównie o wersji 80 i 250 ohm (które o ile dobrze rozumiem są o przeznaczeniu studyjnym i mają nieco rozsądniejszy [słabiej na tle reszty tonów zaznaczony] bas), właściciele wersji 32 ohm na moje nieszczęście nie są tak wylewni i stąd mój wpis.

 4. Drodzy forumowicze, przyznam szczerze, że nie obaziłbym się na nakierowanie mnie na odpowiedź w małym dylemacie. Sprawa ma się następująco - jeżeli chodzi o strefę  (o ile mogę to już tak nazwać) wyższej klasy audio to nie jestem jeszcze zbyt rozgarnięty, jednak zamarzył mi się zestaw słuchawki + doc/wzmacniacz do 900 zł. W chwili obecnej jestem nastwiony na Edifier H880 i Fiio k10 optimus 2, ale nie ukrywam całkiem uśmiecha mi się koncept zakupienia na miejsce edifierów Beyerdynamic Dt770, (stwierdziłem na podstawie wyczytanych opinii że dt990 będą miały niewystarczającą ilość basu, chodź bassheadem przesadnym nie jestem, nie przeszkadza mi silniejsze łupnięcie tu i ówdzie, ale przeciwko korekcie poglądu też nie miałbym nic przeciwko) moją główną obawą jest to że średnio bd będą brzmiały bez żadnego źródła z prawdziwego zdarzenia. Lwią częśc czasu zamierzam spędzić na słuchaniu muzyki( głównie punk, rock, trap i okazyjnie pop, więc całkiem uniwersalnie). Na ten moment mój cały napęd to leciwa karta dźwiękowa z komputera. Oto moją prośba, mam nadzięję że uda nam się do czegoś dojść.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...