Jump to content

Canicasta

Użytkownik
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Canicasta's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Ewentualnie w promocji są teraz Philipsy Fidelio X3, za niecałe 1100zł. Miał może ktoś z Was przyjemność obcowania z nimi i podzieliłby się wrażeniami?
 2. Czy macie jakieś opinie na temat Audio-Technica ATH-AD500X? Ewentualnie 700X. Z tego co wyczytałem to tam kusi scena, ale boje się, że basu może być za mało.
 3. Dzień dobry Chciałbym nieco poprawić swoje możliwości odsłuchowe jeśli chodzi o sprzęt. Więc po kolei. Wydaj mi się, że moimi pierwszymi "lepszymi" słuchawkami były M220 pro. Od razu do gustu przypadła mi spora scena tego modelu. Bardzo dobrze sprawdzają się przy dłuższych odsłuchach, nie męczą. Niestety zaczęło mi brakować w nich basu, którego jestem miłośnikiem i zdecydowałem się na zakup Edifier H880. Turaj również pozytywne zaskoczenie, basu jest bardzo dużo, jest przyjemny z niskim zejściem, chociaż według mnie brakuje mu trochę kontroli. Myślałem, że z tymi słuchawkami zostanę trochę dłużej, ale po pewnym czasie zaczęło mi brakować sceny z M220. I teraz pytanie o polecany model. Chciałbym przesiąść się na coś z miłym basowym brzmieniem jak w H880, ale ze sceną z M220. Miło by było gdyby nie męczyły przy długim odsłuchu. Czy np Audio-Technica ATH-PDG1 będą dobry wyborem? Moje źródło to póki co niestety tylko Xonar DX, ale tutaj również jestem otwarty na propozycję jeśli zmiana miała by przenieść wymierne efekty. Obecne modele kupowałem na podstawie recenzji z Audiofanatyk, ale tym razem chciałbym poznać Wasze opinie aby nie kupić kolejnej pary w "ciemno", tym bardziej, że mogę sobie pozwolić na trochę większy budżet.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...