Jump to content

RomperZ

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About RomperZ

 • Rank
  Nowy
 1. Dzięki za rady Kupiłem Novox NC-X + sb37 + popfiltr+ koszyk od yeti. Klawiaturę ograniczyłem za pomocą VoiceMeeter Banana. Oprócz tego zamówiłem origni białe do wyciszenia klawiatury.
 2. Ja mam i używam Edifier 2.0 R1280DB. Przewaga taka, że mają BT, co może się przydać jak chcesz coś puścić z telefonu/TV. Dodatkowo jest połączenie optyczne miedzy kartą muzyczną (u mnie Sound Blaster Z) , a głośnikami - brak zakłóceń.
 3. Szukam mikrofonu do grania/streamowania w okolicach 500-600 wraz ze statywem, który będzie działał z biurkiem o grubości 56mm. Dobrze jakby zestaw miał popfiltr i kosz. Mam kartę muzyczną SoundBlaster Z, ale patrzyłem na mikrofony USB. Zależy mi na ograniczeniu lub najlepiej wyeliminowaniu słyszalności klawiatury mechaniczno-optycznej bez OBS. Novox NC-X Trust GXT 256 Exxo Do tego statyw MOZOS SB37 Co z tych 2 mikrofonów będzie lepsze, ewentualnie co innego proponujecie?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...