Jump to content

Zjawa_Mgielna

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Zjawa_Mgielna

  1. Trochę mnie jednak odstrasza, że są otwarte. Szkoda.. : ( Zależy mi na ładnym dźwięku i basie, który nie zniekształca. Pewnie ciężko coś doradzić, bo większość ma lepszy sprzęt. Polecano mi house of marley positive vibration 2 , ale spotkałam się z opiniami, że bas jest trochę słaby.
  2. Przejrzałam różne modele i dalej nie mogę się zdecydować. Nie jestem audiofilką, ale te słuchawki będą mi służyć na długo, więc chciałam się zdecydować na jak najlepszy model w korzystnej cenie.. na tyle ile mi budżet pozwala.. do 300 zł Teraz niby jest ten black week, więc czy uważacie, że KOSS Porta PRO Wireless będą najlepszym wyborem w tej półce cenowej? I czy mają gorszy bas przez swoją budowę? Ktoś jeszcze polecał mi ATH-SR30BT...
  3. Cześć! Czy ktoś mógłby polecić mi słuchawki bezprzewodowe do ok. 250 zł do słuchania muzyki? Głównie rockowej( lubię mocny, głęboki bas) Jestem całkiem zielona w temacie ? i wiem, że w takiej cenie pewnie nie można oczekiwać cudów, jednak budżet mam ograniczony.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...