Jump to content

ENDrej

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ENDrej

 • Rank
  Nowy
 1. Nie mogę znaleźć nigdzie jakiegoś sensownego porównania więc pytam się tu, jakie mógłby mi ktoś polecić słuchawki bluetooth, ale z kablem w rozsądnej cenie, czyli +/- do 300 zł. Audictus Adrenaline 2.0 odpadają, bo bolą mnie od nich uszy, więc preferuje coś o prostym kształcie niż takie lekko zgięte. Z tego co sam znalazłem to np. SoundMagic E11BT, Sennheiser CX 150BT, Sony WI-C310. Szukam to opinii o tych słuchawkach jak i rady które byłyby lepsze, albo czy znajdę coś lepszego w tej cenie.
 2. Szukam przewodowych słuchawek dokanałowych do 150 zł z przeznaczeniem do grania i słuchania muzyki. Miałem snaby overtone ep101m i byłem z nich bardzo zadowolony, ale niestety jedna słuchawka przestała działać i teraz szukam nowych. Myślę czy nie kupić znów tych samych, ale że nie mogę się zdecydować to pytam tutaj czy znajdę coś lepszego w tej cenie i czy na przykład Audictus Explorer 2.0 nie bedą lepsze od snabów.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...