Jump to content

Cyc

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Cyc

 • Rank
  Nowy
 1. No tak, ale otwartych wygodnych jak słusznie zauważyłeś nie ma. Szukam zatem alternatywy.
 2. Mam możliwość kupienia nowych: Sennheiser HD 400S za 160zł. Czy możecie coś powiedzieć o tej opcji?
 3. Dziękuje za odpowiedź, właśnie lepiej żeby były otwarte. Chodzi mi o to abym nie czuł ciepła przy długim słuchaniu. AKG K701 wyglądają bardzo fajnie, ale czy są wygodne?
 4. Dzięki za propozycje, ale szukam czegoś co nie opiera się na uszach. Mam bardzo wrażliwe uszy, urazy po sportach walki, i chciałbym aby była to konstrukcja wokółuszna. Czy możesz coś polecić?
 5. Czytam recenzje, porównuje i szukam. Nie mam jednak odpowiedzi na pytanie które słuchawki będą nadawały się do 14h pracy na komputerze. Już byłem zdecydowany na model: iSK HD-9999 problem polega na tym że to konstrukcja zamknięta, i obawiam się że nie ma tam za dużo powietrza co jest niewygodne i niezdrowe. Temu poszukuje słuchawek wokół usznych i bardzo wygodnych. Uszy mam duże, więc typ z Beyerdynamic DT990 też odpada pomimo przekroczenia budżetu. Co polecacie? Bardziej niż na dźwięku skupiłbym się na wygodzie.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...