Jump to content

prthbcrfl

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by prthbcrfl

  1. Hmm, dziękuję za rady, zastanowię się jeszcze. A gdybyście mieli wybrać najtańsze słuchawki, do których już warto dołożyć, to co by to było?
  2. Wolałbym nie wydawać więcej niż 350 zł, tym bardziej, że podłączam je do zintegrowanej karty dźwiękowej na komputerze (poza tym mówisz, że słuchało Ci się w nich metalu lepiej niż w kilka razy droższych beyerdynamicach, to ile miałbym dołożyć, 2000 zł? :P). Z tego, co czytałem, to ISK HD9999 grają podobnie do HD669, ale są wygodniejsze, jednak mają więcej basu. Nie będą zbyt zamulone?
  3. Możesz powiedzieć dlaczego? Słucham w takim razie innych propozycji.
  4. Hej, szukam słuchawek nausznych półotwartych (ewentualnie zamkniętych, które nie uciskają i nie grzeją tak mocno głowy), w miarę uniwersalnych, ale z mocnym naciskiem na wszelką muzykę gitarową - od Claptona, B.B. Kinga, Hendrixa, Bonamassy przez Pink Floyd, Dire Straits, AC/DC, Lady Pank, Guns N' Roses, Van Halen, Iron Maiden, Metallica po Sepulture, Slipknot, Lamb of God, Opeth, Riverside, Dream Theater, TOOL, Steve Vai, Buckethead itp. Lubię też posłuchać gitarowego ambientu w tym stylu: https://www.youtube.com/watch?v=gBzq-p7SdRk&ab_channel=RabeaMassaad Słuchawki będą podłączane d

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...