Jump to content

Panda_22

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Panda_22

 • Rank
  Nowy
 1. @bbartBardzo Ci dziękuję! To jest to, czego potrzebuję od słuchawek!
 2. @bbart Te z mediaexpert mają, jeszcze zobaczę jak te z amazona. Cena jest o wiele lepsza na amazonie. Jeśli Mają minijacka, to je od razu kupię, a jeśli nie, to kupię te z mediaexpert. Dzięki za pomoc! EDIT: W teorii pisze że ma jack, ale go nie widziałem. Mógłbyś spytać znajomej, czy ma tam jack?
 3. Trochę ciężko, że mają blutooth. Musiałbym kupować moduł bt do kompa. A coś jeszcze innego?
 4. @bbart A polecisz jakieś nauszne? Nawet takie, które będą mocno dociskać. Może nie będzie z tymi okularami aż tak źle... Dokanałowe chyba odrzucam, bo słyszałem, że niszczą słuch. Chyba, że to bujda.
 5. Witam. Posiadam dosyć niecodzienny problem, a mianowicie: Potrzebuję słuchawki, które jak najlepiej wygłuszają. Komputer mam blisko TV i podczas grania, gdy ktoś patrzy na telewizor, ciągle się rozpraszam. Jakość dźwięku jest tu drugorzędna, chodź nigdy nie pogardzę. Budżet kończy się na 200zł. Więcej nie chcę dać. Jak mówiłem, na komputerze gram, więc wbudowany mikrofon może być, ale nie jest obowiązkowy. Noszę okulary, więc nie chcę, żeby bardzo mocno ściskały głowę. Szukając w opiniach słuchawek, rzadko natrafiałem na opis wygłuszenia, stąd tutaj piszę. Nie posiadam żadnego wzmacniacza, a

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...