Jump to content

cello_toujours

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cello_toujours

 • Rank
  Nowy
 1. Wasze odpowiedzi brzmią bardzo interesująco, jednak nie wszystko rozumiem. Mogę jeszcze poczekać na inne odpowiedzi, ale upraszczając - zasadniczo moim marzeniem na tę chwile byłoby usłyszeć/przeczytać: 1. Jakie słuchawki max do 500 pln wybrać w tym momencie, żeby dały radę z wyjściem z Macbooka 2. offtopowo (?) - czy sam Macbook daje sobie radę z MQA, prościej - czy usłyszę różnicę bez dodatkowych akcesoriów (dac/amp). Z góry dziękuję!
 2. Dziękuję za powyższe odpowiedzi - naiwnie chciałbym chyba celować w sprzęt nowy, a używany zostawić na bardziej doświadczone czasy. Czy ktoś mółgby się poproszę odnieść do kwestii samego źródła dźwięku? Czy słuchanie w tidal'owej jakości master, nawet na najlepszym sprzęcie, ale przez złącze komputera ma jakiś sens?
 3. Cześć, Moje zapytanie na forum to efekt lenistwa i delikatnego braku czasu na uważną lekturę wszystkich artykułów. Jestem muzykiem, gram na instrumencie smyczkowym i uważam się za osobę obdarzona bardzo uważnym słuchem. W perspektywie kilku lat, chciałbym zbudować sytem umożliwiający mi słuchanie poprzez słuchawki, nagrań z płyt CD znanych wytwórni muzyki klasycznej, ot taka pasja i przyjemność fizycznego ich posiadania. Zdaję sobie jednak sprawę, że takie rozwiązanie generuje dość wysokie koszty - dlatego chciałbym zacząc w inny sposób: Poszukuję słuchawek, które w jak najbardz

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...