Jump to content

Dalfgar

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Dalfgar

 • Rank
  Nowy
 1. Ok, dzięki za informację, a czy solo 26 są w miarę neutralne w górnych pasmach? Słuchałem ich na yt, to brzmią podobnie do b77 tylko jakby z lekkim cofnięciem góry i wyższej średnicy. Ale poza tym bardzo w porządku.
 2. A jaka jest różnica między microlab solo 6c a solo26? bo nie mogę znaleźć informacji w internecie
 3. Witam, poszukuję głośników komputerowych które nie będą tak ciemne jak edifiery r2600 (kupiłem tydzień temu i jestem zawiedziony), b77 słuchałem i odpowiadało mi ich brzmienie a szczególnie "góra" aczkolwiek przeszkadzał mi bas, który zamiast być sprężysty, zamulał i rozlewał się. Poszukuję jaśniejszej, bardziej neutralnej alternatywy dla r2600 w podobnym guście co microlab b77 ale z precyzyjnym basem i ogólnie lepszą jakością dźwięku. Czy Microlab 7C albo personus eris 4.5 są dobrym kierunkiem?
 4. Swoją drogą może znacie jakiś sposób na to bzyczenie w słuchawkach Creative sound blaster jam, bo zamówiłem 2 parę i na dużej głośności to samo sie dzieje.
 5. Dzięki Wam za rady, skłaniam się ku Sennheiser 4.40 bt, czy bedą one dobrze współpracowały z rockiem progresywnym i muzyką klasyczną? Bo polecają ją do elektroniki ze względu na nisko schodzący bas. Zależy mi na detaliczności średnich i szczególnie górnych pasm jak wspomniał kolega wyżej.
 6. Muzykalne-miałem na myśli stawiające na jakość i detaliczność dźwięku.
 7. Witam, poszukuję słuchawek bezprzewodowych do ok.max 300zł, zależy mi na muzykalności i jasności, nie przesadnie swidrującej po uszach ale wyczuwalnej i czystej, bas zdecydowanie nie jest priorytetem. Miałem przez 3 dni Creative Soundblaster Jam, ale na dużej głośności słuchawki bzyczą, szkoda bo grają bardzo przyzwoicie, szczególnie jeśli chodzi o "górę". Ps. Fajnym dodatkiem byłby aptx

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...