Jump to content

thematthew173

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About thematthew173

 • Rank
  Nowy
 1. Cześć, zakupiłem dziś słuchawki ATH CK3TW. Na początku był problem z jakością dźwięku ale widzę że to kwestia "wygrzania". Natomiast mam inny problem - ból ucha. Czuję ból ucha, ciśnienie w uszach i głowie, nie czuję komfortu siedząc w tych słuchawkach. Zmieniałem gumeczki na inne rozmiary ale nic nie pomaga. Myślicie że zakup pianek Comply T500 tutaj pomoże? Czy to kwestia czasu i przyzwyczajenia? A może po prostu moje uszy nie nadają się do słuchawek dokanałowych?
 2. Hej, stoję przed wyborem zakupu słuchawek, z wielu informacji wyciągam wnioski że najlepsze są ATH. Zastanawiam się nad modelem ATH-CKR7TW i ATH-CKS5TW. Ten pierwszy jest rzekomo lepszy, ale w internecie zauważyłem sporą różnicę ceny: CKR7TW kosztują ok. 499zł a ATH-CKS5TW aż 599zł mimo że to gorszy model. Z czego wynika taka różnica? I czy ktoś posiadający ATH-CKR7TW mógłby podzielić się wrażeniami? ATH-CKR7TW: https://www.ceneo.pl/76735758# ATH-CKS5TW: https://www.ceneo.pl/86239684# Pozdrawiam

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...