Jump to content

pirlo81

Użytkownik
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

pirlo81's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Kiepski czas sobie wybralem na kupno Beyerdynamic'ów. Podobno w Polsce dostępne będą dopiero w maju.
 2. A coś od Sennheiser'a? HD 600, 650 albo 660s? Może HiFiMan Sundara? Które z nich są najbliżej k702? Niestety nie bardzo mam je jak odsłuchać?
 3. Skłaniam sie bardziej ku nowym.
 4. Niestety Beyerdynamic ponad budżet ale fakt, że są mega wygodne. Posiadam dt990 dopasowują się idealnie. Jednak czy one brzmią podobnie do k702? W k702 ta przestrzeń, scena są urzekające.
 5. Twarde, sztywne, niewygodne pady. Zbyt mały ucisk na głowę, kiepska regulacja.
 6. Cześć, tym razem proszę o pomoc w doborze słuchawek. Jak pisałem w temacie, szukam odpowiedników/zbliżonych brzmieniowo do AKG K702. AKG są dla mnie niestety koszmarnie niewygodne co zabiera mi całą radość ze słuchania muzyki. Szukam słuchawek wokółusznych o konstrukcji otwartej w cenie ok. 1200 - 1500 zł. Podpięte będą pod lampowego Feliks Audio Espressivo MkII Co byście zaproponowali?
 7. Dziękuję za pomoc. Nagiąłem trochę swój budżet i od piątku na półce stoi Feliks Audio Espressivo MkII :) Wiem, że gdybym go nie wziął to za kilka tygodni bym tego żałował. Skorzystałem z ofery media-hit z Gliwic (szczerze polecam). Przeskok jakościowy wzmacniacza gigantyczny, mimo że lampy jeszcze nie wygrzane (około 8 godzin pracy). Jeśli o słuchawki chodzi to myślicie, że Beyerdynamic dt990 w wersji 600Ohm lepiej zgrają się od 250Ohm'owych?
 8. Dowiadywałem się i niestety nie mają do wypożyczenia tych modeli. Natomiast ruszyła strona wbamp.com i gry wchodzi jeszcze hpa master pro: https://www.wbamp.com/pl/produkt/hpa-master-pro-wzmacniacz-sluchawkowy-otl/
 9. Dzięki za cenne wskazówki. Różnica między Feliks Audio Echo, a Sinusaudio 6n6p ECC82 jest też taka, że Feliks może działać jako przedwzmacniacz. Czy traktować to jako plus (większa funkcjonalność) czy minus (2w1 jest gorsze niż urządzenie stricte jako wzmacniacz słuchawkowy)?
 10. Polecany tu Feliksa Espressivo jest ponad budżet. Na tę chwilę rozważam Feliks Audio Echo oraz Sinusaudio 6n6p ECC82 Niestety nie mam możliwość odsłuchać żadnego z nich i nie wiem jakim kluczem sugerować się przy ewentualnym wyborze
 11. Na jakiej kwocie kończą się budżetowe wzmacniacze lampowe (mowa wyłącznie o sluchawkowych)? Pytam bez złośliwości.
 12. Dla mnie tranzystory na dłuższą metę są zbyt "sterylne" i męczące dlatego chcę "przybrudzić" trochę muzykę lampami
 13. Szczerze mówiąc lampy to taka moja fanaberia. Wieczorami chcę posiedzieć w słuchawkach, ze szklaneczką w ręku i patrzeć w żarzące się lampy. To jest coś jak słuchanie muzyki przed kominkiem

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...