Jump to content

Deks

Użytkownik
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Deks's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Mam najnowsze stery. Powtórzę post, bo nie którzy nie czytają. Poprzednio - ALC888 - Creative SB0790 Tu było widać różnice jakości, byłem zachwycony tą karta. Obecnie - ALC892 - IFI ZEN DAC , Trochę głośniej na PowerMatch i lekkie podbicie niskich na TrueBass , nic poza tym.
 2. Poprzednio - ALC888 - Creative SB0790 Tu było widać różnice jakości, byłem zachwycony tą karta. Obecnie - ALC892 - IFI ZEN DAC , Trochę głośniej na PowerMatch i lekkie podbicie niskich na TrueBass , nic poza tym.
 3. Witam. Dziś w końcu przyszedł Zen, ale poza głośnością nic się nie zmieniło. Sterowniki ściągnąłem z strony - https://ifi-audio.com/firmware/windows-usb-2-0-drivers/ Odważam tylko w Tidalu master(pokrętło w IFI ma kolor fioletowy) może coś z ustawienia jest nie tak? Słuchawki - Beye.770 ,80ohm
 4. Dragonfly Black,raczej jest neutralny(recenzja na portalu A.F) Sam szukam Daca do DT770 z ciepłym muzycznym brzmieniem i wykopem,jak na razie tylko Ifi Zen najbardziej podchodzi.
 5. Chyba nie mam wyjścia i wezmę Zena. Przed Zenem,chciałem przetestować Apo equalizer z Peter's,ale w ogóle nie reaguje.Czy na Spof...,Yot..,Foobar,przesuwam suwakami,ale zero efektu? Tylko pasek głośności działa.
 6. Zen za drogi,przeglądając recenzje wszystkie grają neutralnie,albo jasno.
 7. Witam. Potrzebuje Dac do DT770,brzmienie muzykalne tzw. z wykopem i ociepleniem.(budżet w cenie słuchawki)
 8. Skłaniam się w stronę DT,czytając opinie na różnych forach,to słuchawki dla mnie.
 9. Witam. Czy ktoś z forum słuchał tych słuchawek,jak tak,jakie różnice jeśli chodzi o muzykalność.(bas,wokal,sopran,scena itp)które są bardziej ocieplone. Denonki dziś są w dobrej cenie,z rabatem - 399zł.
 10. Już próbowałem wszystkiego,co mi przyszło do głowy,jutro oddaje sprzęt.
 11. Witam. Dziś zakupiony sprzęt Creative G5,podłączony przez usb pod tylny panel nie działa,pomaga wyjęcie kabelka usb i ponowne wpięcie. Przedni panel działa bez problemu. Jakieś sugestie? Płyta-Asrock fatal1ty b450 gaming k4.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...