Jump to content

Theo13

Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Theo13

  1. @Nehero dobrze zgadujesz, nie mam dużych wymagań. Będę podłączał tylko do smartfona, tableta itd. I paradoksalnie nie ma wielkiego wyboru wśród takich słuchawek chyba, że coś źle szukam. Albo mają 3metrowy kabel, albo są półowarte, albo nausze. Możliwe, że nie ma aż takiej różnicy między słuchawkami półotwartymi a otwartymi? I niepotrzebnie celuję w te drugie.. Może nie powieniem pisać takich tematów na forum dla pasjonatów. Z drugiej strony doradzenie mi powinno być dla Was tym prostsze..
  2. Tak jak w tytule. Ważna jest dla mnie wygoda, także to stawiam na piedestale. Służyłyby mi głównie do oglądania filmów, czasem do muzyki. Dobrze by było, jakby słuchawki miały odpinanany kabel, ewentualnie nieplączący się do 2m. Będę wdzięczny za konkretne modele. Nie odsyłajcie mnie proszę do polecanych, większość przejrzałem.
  3. Czytałem, że to wpływa negatywnie na jakość dźwięku. Nie ma jakiś sensownych z USB-c?
  4. Szukam słuchawki nausze/wokółuszne i otwarte/półotwarte w cenie 100-300 zł do tabletu. Naprawdę ciężko znaleźć jakieś tego typu w internecie, jeżeli już to z technologią bluetooth. Tylko po co mi to, jak i tak 80% czasu spędzałbym na kablu. To aż dziwne, że w smartfonach rezygnują z mini-jacka, a słuchawek z USB-C tak mało.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...