Jump to content

martyna_3107

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

martyna_3107 last won the day on June 20

martyna_3107 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About martyna_3107

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Możliwe, że masz rację. Zakładam więc że "na początek" zarówno jedne i drugie będą dobre. Wybiorę SNAB OVERTONE HS-42M ponieważ wydają się być porządniejsze, lepiej wykonane.
 2. kania90, zastanawiam się nad zakupem AKG K511 albo Snab OverTone HS-42M. Pisałaś/Pisałeś że popsuły Ci się AKG i zastanawiasz sie nad Snabami, czy możesz coś w tym temacie podpowiedzieć? masz już może porównanie?
 3. A jeślibym chciała porównać SNAB OVERTONE HS-42M z AKG K511/512, które lepiej wybrać? Tak jak pisałam na początku będą służyły słuchaniu muzyki gł. z laptopa i oglądaniu filmów.
 4. Witam, Chcę kupić słuchawki, w których głównie będę słuchała muzyki (rock) i oglądała filmy, w domu. Zastanawiam się nad: SUPERLUX HD681 a SNAB OVERTONE HS-42M. Ceny są porównywalne, przeczytałam także recenzje na stronie audiofanatyk.pl i powiem szczerze, że ciężko mi się zdecydować. Które z powyższych lepiej się sprawdzą? Czy może jeszcze jakieś inne. Dodam że jestem laikiem w tej sprawie, aczkolwiek chciałabym czerpać przyjemność z odsłuchu. Proszę o radę

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...