Jump to content

cojestdomuzyki

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cojestdomuzyki

 • Rank
  Nowy
 1. Super! dzięki Czyli te yamahy hs7 to w miarę dobry, uniwersalny wybór? Tak naprawdę na osprzęt mogę (choć nie muszę) wydać jeszcze pewnie z 1 000 zł. Co byś polecał w takim razie do takiego zestawu? Jaki wzmacniacz? Czy ma sens przygotowywanie się na rozbudowywanie takiego zestawu w przyszłości o jakieś mini głośniczki, żeby zrobić sobie 4.0 np. do lepszej inercji w filmach?
 2. Być może kontrowersyjne pytanie i temat. Muzykiem nie jestem, ale muzykę lubię :) Więc z góry przepraszam za kolokwialne słownictwo. Tak się złożyło, że dostałem trochę pieniędzy do wydania na domowy sprzęt audio. Jednak jest jeden warunek narzucony przez "górę". Wygląda tak, że system ma mieć możliwość połączenia bezprzewodowego. Warunek ten jest konieczny i niezaprzeczalny. Głównie połączenie będzie po kablu, ale możliwość musi być. Zestaw ma być mniej więcej uniwersalny, do muzyki, filmów, gier. Połączenie przez komputer, ewentualnie telefon. Po wstępnych poszukiwaniach chciałem złożyć zestaw z: https://www.musicexpress.pl/pl/product/14442,yamaha-hs-7-black-zestaw-monitorow-statywy,1215 Do tego bym potrzebował jakiś interfejs, jednak nie jestem w stanie znaleźć nic co zapewniałoby dodatkowo bezprzewodowość. Czy jest na rynku dostępny interfejs zapewniający dodatkowo połączenie np. bluetooth? Może jest jakieś inne rozwiązanie, które by pozwoliło łączyć się bezprzewodowo? Może poszedłem całkiem w złą stronę i powinienem szukać czegoś innego?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...