Jump to content

Blue

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Blue

 • Rank
  Nowy
 1. Tak, tłumaczyłem tylko koledze moje początkowe intencje. Twoja poprzednia odpowiedź mnie usatysfakcjonowała i przestałem szukać już dalej
 2. Wszelkie przeróbki i ingerencje nie wchodzą w grę. Cały zestaw jest fabrycznie zamontowany i według tego co się chwalą producenci opracowany przez B&W do tego właśnie samochodu. 19 głośników, subwoofer z 25cm głośnikiem. Gra to naprawdę fajnie, jako dodatkowe wyposażenie też trochę kosztowało, dlatego zależy mi na tym, aby nakarmić to dobrym źródłem dźwięku.
 3. Dzięki za odpowiedź. Czy więc, samo wpięcie telefonu przez Lighting-usb i puszczenie kawałków z Tidal w wersji Master zapewni mi najlepszy odsłuch, na jaki stać ten zestaw B&W w samochodzie?
 4. Cześć, Z racji tego, że mam w samochodzie fabryczny dobry zestaw hifi - Bowers&Wilkins, chciałbym wycisnąć z niego jak najwięcej. Jak dotąd podpinałem pod niego iPhone XS Max po kablu Lighting i puszczałem muzykę z Apple Music. Od wczoraj uruchomiłem Tidal i puszczam kawałki w wersji Master. Ciężko jednak spodziewać się cudów, skoro ograniczeniem będzie sam telefon... Czy można do tego podpiąć jakiegoś DAC, aby był pomiędzy smartfonem z wejściem Lightting i USB w samochodzie? Czy taki sprzęt w ogóle istnieje i czy to coś w ogóle da? Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...