Jump to content

Qorsik

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Qorsik

 • Rank
  Nowy
 1. Dzięki wielkie za odpowiedź Najbardziej przymierzam się właśnie do SR50BT, pary wypisane wyżej redukuje, ale jedną dodam: Ikko OH10 Linsoul TIN HiFi P1 Czy znajdą się użytkownicy tych słuchawek lub osoby, które miały z nimi styczność? Te dwie pozycje mnie jeszcze bardzo ciekawią Możliwe jest jeszcze polowanie na ATH-DSR7BT jednak te wyżej mogą być również przecenione.
 2. Niesamowicie dziękuję za odpowiedź.:) Aktualnie ze względu na potrzebę wymiany moich słuchawek odpuszczam TW. Temat odnośnie zakupu : https://forum.audiofanatyk.pl/topic/6381-słuchawki-vs-słuchawki-dac-~1000zł/ Temat do zamknięcia.
 3. Cześć, chcę wymienić swoje niesamowicie wysłużone słuchawki. Na początku zastanawiałem się nad Sennheiser Momentum True Wireless, jednak po posypaniu się moich słuchawek codziennych oraz po pokopaniu trochę przeszło mi przez myśl również kupno DAC i wejść w słuchawki przewodowe. Muzyka - trance, jednak przewija się praktycznie wszystko. Uwielbiam szczegóły, głębię dźwięku, przeszywający wokal https://youtu.be/eghaUx0uQaA?t=27 Tutaj jest trochę zmiennych więc wrzucę jako przykład. Aby były cieplejsze od Audio-Technica ATH-TAD 400, które bazowo basu praktycznie nie miały, jednak były cudownie wygodne.;p Więc na tą chwilę opcje są dwie - 1. Słuchawki FiiO FH5 lub Ikko OH10 czy może jakaś inna propozycja? Źródło, zintegrowana z płyty głównej. Z390 Aorus Ultra 2. Słuchawki FiiO FA1, Beyerdynamic DT990 Pro, Audio Technica SR50BT i do tego DAC FiiO Olympus2 (około 300zł, może być inny) AKG M220 PRO? Czy warto wybrać opcję numer jeden i za X czasu dokupić DAC czy w tych słuchawkach nie ma takiej przepaści? Cenie sobie wygodę, całe dnie w słuchawkach czasami, jednak chyba wszystkie są dosyć ok. MSR7 przez to wykluczyłem. ATH-MSR7BK - jest nowa cena, inna niż w polecanych jednak ze względu na moją sporą głowę, docisk może być problemem, welurowe pady to byłaby podstawa na start. https://www.youtube.com/watch?v=jCf-moti2J4 Poprzedni post, pytam o odczucia przy TW vs przewód : https://forum.audiofanatyk.pl/topic/6358-jak-duża-jest-różnica-w-dźwięku-słuchawek-przy-tym-samym-źródle-400-1000zł Z góry dziękuję za pomoc.
 4. Cześć, od jakiegoś czasu szukam słuchawek, moją uwagę po opiniach na YT zawsze przykuwały Sennheiser Momentum True Wireless w tej chwili kosztujące około 800zł. W nieco niższej półce cenowej znajdziemy Audio-Technica ATH-SR50BT. Stawiając następny krok Audio-Technica ATH-CK3TW (True Wireless). W momencie korzystania głównie z telefonu / komputera bez specjalnej karty dźwiękowej. 1.Czy różnice w dźwięku / jakości będą znaczne przy takich źródłach? Również myślałem o przewodowych: FiiO FA1 , FH5 , Ikko OH10 2. Jak duża różnica będziemy między tymi słuchawkami a TWS? Czy dopiero zakup źródła sprawi, że będą dużo lepszym wyborem? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...