Jump to content

fanatyk92

Użytkownik
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

fanatyk92's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

22

Reputation

 1. Powiem krótko Ifi Zen Dac robi robotę ? niby takie małe ale drzemie w nim szatan hehe w połączeniu z moimi edifierami jest naprawdę zacnie. P.s przesiadlem się z winampa na foobara i jest roznica ?
 2. Myślę że Zen Dac będzie odpowiedni. Sam go używam do DT 880 pro 250 ohm i sprawuje się świetnie. Też zależy jakiego rodzaju muzyki słuchasz. Ale myślę że da radę je napedzic
 3. Chyba już wystarczy tych zakupów ? czas na odsłuch.
 4. Bardzo fajne glosniki mam je podpięte z Prodigy Cub Black i grają na prawdę super. // Nie cytujemy postów w całości jeden pod drugim
 5. Dzisiaj przyszło kolejne do kolekcji ? zobaczymy teraz jak grają ?
 6. Ja obecnie korzystam z głośników Edifier S350 DB i jestem z nich bardzo zadowolony. Tylko że cena to około 1300 zł. Jest to zestaw 2.1
 7. Do interfejsu Audio Focusite 2i2 3 gen. ;P // bezsensowne cytowanie całych postów jeden pod drugim.
 8. Moim właśnie też są pierwsze i szczerze nie żałuję tego zakupu, ciekawe jakie będą następne ;D // bezsensowne cytowanie całych postów jeden pod drugim.
 9. Wersja dt 880 pro 250 ohm. Co do wygody to siedzę w nich już od 2 godzin i nie czuję żebym je miał ubrane
 10. Może i ja się pochwalę moim zakupem Sprzęt po rozgrzaniu że tak powiem daje radę chodź brakuje wzmacniacza konkretnego... Ps. Dopiero moje początki i będę się rozglądać za czymś lepszym w przyszłości.
 11. Witam wszystkich serdecznie. Ogólnie chciałbym państwa prosić o radę co do wyboru odpowiednich dla mnie słuchawek. Muzyka jaką słucham jest to gatunek elektroniczna, hip hop, dance. Żrodło jakim bym chciał je zasilić to Focusrite Scarlett 2i2 3gen . Zależy mi na dobrym brzmieniu i dobrym basie. Czekam na państwa propozycje.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...