Jump to content

Kaisuis

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kaisuis

 • Rank
  Nowy
 1. Cześć, Jako, że od ostatniej aktualizacji spisu polecanych głosników 2.0/2.1 minelo ponad 2 lata szukam coś do ok. 800/900 zł. Rozglądałem się za R2730BT Edifiera albo nowsza wersje Microlab Solo 29 z modułem BT, które z nich wybrać? (Edifiera ostatnio bardzo ciężko znaleźć). Interesuje mnie bardzo moduł BT oraz aktywne głosniki tak abym nie musiał dokupywać innych rzeczy. Calość będzie podłączona do Xonar U5. Słucham głównie ROCK Alternatywny/Jazz/ czasami Electro House
 2. Cześć, Po długich namysłach zrezygnowałem z Arctisów 7/ HyperX Cloud Flight na rzecz Beyerdynamic DT990PRO 250ohm lub Beyerdynamic DT770 80ohm. Posiadam kartę dźwiękową Asus Xonar U5 przyjmująca do 150 ohm, poszukuje porady jak Beyerdynamic DT990PRO 250 będą się sprawować na moim Xonarze U5 i czy będę musiał dokupywać do słuchawek dodatkowego zasilenia w postaci wzmacniacza. Szukam słuchawek głównie do gamingu ale przyjemnie byłoby czasami w nich posłuchać dobrej muzyki (rock alternatywny, rap, jazz) jak oceniacie wybór?

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...