Jump to content

bleakreaper

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bleakreaper

 • Rank
  Nowy
 1. Mam, dzisiaj trochę czasu z nimi spędziłem wstępnie ważka daje rady je napedzić jeżeli chodzi o poziom głośności nie wiem jak o całość. Może ja nie przyzwyczajony ale bardzo jasno grają, góra troche kuje, scena lepsza, bardzo detaliczne, troszku mi basu i takiego funu? brakuje jak w 770. Kupilem sc808 zobacze jak sie z nimi dogadaja. No i myślałem że mam na tyle ciche miejsce przy komputerze że otwarta konstrukcja da rade, ale jednak sie przeliczyłem.
 2. Dzieki Panie Jakubie za wypowiedź wstępnie zamówiłem wersje 250ohm że by sprawdzic czy może ważka sobie z nimi nie poradzi. Czytałem właśnie Pana propozycje zarówno słuchawek i daców. Zastanawia mnie tylko czy warto zaryzykować z ściągnieciem aim'a wzgledem serenade i póżniejsza zabawa z opampami.
 3. Witam wszystkich mam mały dylemat, szukam słuchawek do grania (scena) i słuchania muzyki (przeważnie rock i pokrewne). Aktualnie posiadam isk-hd9999 i dragonfly black. Byłem z nich całkiem zadowolony dopóki nie zamówiłem sobie na testy beyerdynamic'ów dt770 w wersji 80ohm, i im dłużej w nich siedziałem tym bardziej zacząły mi sie podobać względem isk'ów. Scena została dla mnie bardziej poprawiona (zwłaszcza głębia), dźwięki zostały bardziej od siebie odeseperowane. Miałem je zostawić ale pomyślałem że może porównam je jeszcze z wariantem otwartym czyli dt990 który już niestety chyba potrz

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...