Jump to content

Adam38

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Adam38

 1. Panie Jakubie, znam Audeze Sine, nie znam Audeze lcd i3 (jednak może warto zaryzykować ...) . Czy lcd i3 mogą w jakichś elementach brzmienia dorównać Audeze Sine czy to nadal "maleństwa" i nie mogą konkurować z "pełnowymiarowym" Audeze typu Sine, już o lcd X nie wspominając. Kusi mnie wydać sporą kwotę na słuchawki, lubię uwodzicielską średnicę Audeze (były jeszcze brane pod uwagę Focal Elear ale ich produkcja została zakończona i nowych sztuk już u dystrybutora nie ma i nie będzie). LCD XC dla mnie troszkę za ciężkie a i nie stać mnie na godny wzmacniacz/DAC dla tych fajnie grających słuchawe
 2. A drugi raz przymierzałem się do ich zakupu tylko jak trzeba "szlifować", żeby elementy do siebie pasowały to ja jednak za takie Audeze podziękuję. Zamiast z każdym nowym wypustem poprawiać jakość to Audeze... Troszkę za droga impreza, żeby liczyć na szczęśliwy traf.
 3. Paskudnie wygląda wykonanie tych Audeze lcd i3. Jakoś przeszła mi na nie ochota. Szkoda....
 4. No właśnie, też myślałem że jak posłucham bezpośrednio po sobie Fostexa th900mk2 i zamkniętych Etherów to usłyszę ten misiowaty bas w oppo pm3 a tylko się uśmiechnąłem pod nosem jak uslyszalem tę paskudną Vkę, podkolorowany wokal i ssssyk z th900mk2 oraz lekkie rozwinięcie brzmienia oppo pm3 w zamkniętych Etherach też okraszone lekką tendencją do przesadnej sykliwości a cena fiu, fiu. Ale fakt, w kategoriach bezwzględnych można mieć lepszą niż w oppo dynamikę, impuls na basie. No ale nic nie jest idealne. Myślisz Palpatine, że Converto to ciepły klusek bez rozdzielczości? Słuchałeś go?
 5. Moim zdaniem pm3 to mocno niedoceniane słuchawki, warto dać im dobre towarzystwo. A druga sprawa taka, że chciałbym wykorzystać Converto w systemie stereo (Cyrus 8.2 DAC +psx r2 a paczuszki to Dynie x14 i moooże spróbuję skoku w bok do ATC scm 7v3). Podjadę do Poznania i posłucham, jak zagra dobrze z pm3 to i z Dynaudio jako przetwornik się polubi.
 6. Cześć. Na wstępie dzień dobry wszystkim, to mój pierwszy wpis na tym Forum. I od razu pytanie z grubej rury czy integra jak w temacie ma szansę na synergiczne połączenie z moimi naj., naj. :) OPPO pm3? Z góry dzięki za podpowiedzi.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...