Jump to content

Radosławmilenials

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Radosławmilenials

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, szukam słuchawek pełnowymiarowych, wokół usznych głównie do metalu/cięższego rocka ale chciałbym żeby grały przyzwoicie w lżejszymi gatunkami (jazz, rap). Zależy mi na mocnym basie, sporej ilości wysokich tonów, szerokiej scenie oraz analitycznym brzmieniu. Muzyki będę słuchał z komputera więc przydałoby się jakieś dobre źródło do nich. Z polecanych słuchawek wpadły mi w oko Edifier H880 oraz Bayerndynamic DT770 PRO 250 Ohm ale nie jestem pewien czy poradzą sobie z ciężką muzyką. Budżet na słuchawki i źródło to około 1500zł. Z góry dziękuję za pomoc
 2. Witam, proszę o pomoc w wyborze źródła do Beyerdynamic DT880 600 ohm. Budżet to maksymalnie 800zł. Muzyki będę słuchał z komputera (Płyta główna to Msi B450m pro-m2) więc przydałoby się jakieś lepsze źródło od integry z płyty głównej. Szukam źródła które da radę napędzić te 600 ohm, dodadzą dynamiki bo basu oraz ujarzmi (stonuje) górę. W grę wchodzą tylko nowy sprzęt.
 3. Przepraszam, nie potrafiłem sam zdecydować które będą najlepsze więc chciałem żeby ktoś udzielił mi jeszcze raz pomocy. Nie chciałem spamić na forum.
 4. Witam, szukałem słuchawek jak najbardziej uniwersalnych ze względu na różnorodność gatunków jakie słucham (black metal, death metal, nu metal, rap, trap, hard rock, muzyka klasyczna, jazz). Zależy mi na anlitycznym brzmieniu, z mocnym ale nie "pierdzącym" basem, dokładną średnicą. Góra jest dla mnie mniej ważna, ale dobrze by było gdyby nie piszczała. Po zapoznaniu się z polecanymi w oko wpadły mi dwa modele: AKG K612 PRO oraz Edifier H880. Zależy mi na tym aby słuchawki były duże i wygodne gdyż spędzam po kilka godzin dziennie w słuchawkach. Które z tych modeli według was będą dla mnie najlep
 5. jaka karta dźwiękowa do nich będzie odpowiednia?
 6. Wolałbym raczej coś większego z racji że w słuchawkach przesiaduje po pare godzin dziennie.
 7. Witam, szukam słuchawek pełnowymiarowych (pół otwartych lub zamkniętych) i źródła do nich do łącznej kwoty 1500zł. Chcę aby słuchawki były jak najbardziej uniwersale, ponieważ słucham bardzo zróżnicowanej muzyki (heavy netal, nu metal, black metal, hard rock, rap, trap, muzyka klasyczna i gatunki pośrednie). Co do dźwięku to powinien być jak najbardziej czytelny i analityczny, z mocnym ale nie "pierdzącym" basem, średnicą nie zdominowaną przez bas. Góra mniej mnie interesuje, wystarczy że nie będzie piszcząca i drażniąca. Muzyki będę słuchał z komputera (Mobo to msi B450m pro-m2 max), więc pr
 8. A czy istnieje sens kupienia jakiegoś tańszego źródła do tych słuchawek?
 9. Ale jak bardzo mogą uwieść? Czy wystarczą aby czerpać przyjemność w lżejszych gatunkach czy będzie im brakowało mocy i czytelności w niektórych pasmach?
 10. Napisałem iż polecane mi nie pasują pomimo tego że wymieniłem je jako te, które wpadły mi w oko ponieważ słyszałem o nich dobre opinie więc są w moim okręgu zainteresowania, natomiast nie pasują mi ze względu na dźwięk, który raczej nie pasuje do ciężkich gatunków.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...